Balık Burcunda Ay Tutulması: Yeni Fırsatlar Kapıda! Sizleri Neler Bekliyor?

Eylül 14, 2016 | By Devamı

Herkese merhaba,

Senenin son tutulması Balık burcunda gerçekleşecek ve bizlerde ülkemizden izleyebiliyor olacağız.   Bu seferki tutulma kontrolü elimize almak ve  geçmişin üzerimizde bıraktığı izleri silmek  için süper bir fırsat!

Peki Nasıl?

Bu tutulma bize kayıp getiren ve yara açan durumlara karşı çözüm geliştirmemiz ve kendi hayatımızın efendisi olmamız gerektiği hakkında. Hayatımızdaki olası kriz alanlarını kurban rolüne bürünmeden değerlendirirsek önümüze yepyeni fırsatlar çıkacaktır.

libra-fullmoon

Her bir burç kendi haritasında Balık burcunun bulunduğu ev ile alakalı farkındalıklar yaşayacaktır.

Yalnız uzerınde durmak ıstedığım bır ıkı detay var. Ay tek başına tutulmadığından diğer gezegenleride yanına katacak, özellikle Merkür,Neptün,Mars,Jupiter değişik şekillerde olacak.

Bu nedenle;

  • Abartılı duygu durumlarından kaçınalım.
  • Başkalarına karşı empati içerisinde olalım, hemen öfkelenmeyelim.
  • Bu tutulmada ne kadar empati sahibi olursak kişisel sorunlarımızı o kadar rahat çözeceğiz. Partnerimize karşı anlayış gösterelim.
  • Kurban rolünde olmaktan vazgeçelim.

Yani;

  • Bomba yüklü kamyonu durdumak için yolu piknik tüpü ile kapatmayalım
  • Miğdemize kaçan sineği öldürmek için böcek ilacı içmeyelim

Evet yukarısı biraz abartılı örnekler taşıyor ama siz beni anladınız 🙂

Bu dönem aynı zamanda spekulasyonların, zehirlenmelerin, geçen haftalarda olduğu gibi denizlatı tektonik hareketlenmelerin de artacağı bir zaman dilimini işaret ediyor. Sıvılar, gazlar, bu maddeler ıle alakalı yanıcı patlayıcı durumların oluşması gerçekleşebilir. Deniz yolu kazalarına dikkat. Ayaklarda oluşacak kesikler, gut problemleri gündeme gelebilir.

TC açısından bakacak olursak hükümeti alakadar eden bir alanda yine tutulma oluşuyor. Geçmişe yönelik bir takım konuların açılması, iyileştirilmeye çalışılması gündemde olabilir. Yine devlet erkanından önemli bir figür ile alakalı önemli gelişmeler, ayrılmalar, sonlanmalar görev değişikliği ve spekulatif bir olay  mümkün. Aynı zamanda askeriye ile alakalı konular, operasyonlar gundemde olmaya devam edecek. Ekstradan gaz zehırlenmelerı gibi konularada dıkkat etmekte yarar var. Özellikle 20 eylülden sonra. 23 eylülü  takip eden 1 ekim-9 ekim haftası risk içeriyor.

Halkımız için yıne sıkıntılı surecler olusabılır. Toplu sıkıntılar, şeyler, yabancılarla  alakalı konular, Hatta belirli bir bölgede yaşanacak ciddi bir sorunlar, düşmanlık ve askeri durumlar olabilir. (Birazdan her gördüğünü yazmağğğ diyecekler)

Fazla uzatmadan burçlara göre tutulma etkilerini yazalım

#KOÇ: Balık burcundaki tutulma ile ruhsal anlamda üzerinizde yük yaratan durumlardan uzaklaşabilirsiniz. Kimin dost kimin düşman olduğunu daha rahat ayırt edebileceğiniz bu dönemde sağlık kontrollerinizi yaptırmayıda ihmal etmeyin. İş ve arkadaş çevresindeki yanıltıcı durumlara karşı dikkatli olun.

#BOĞA: Balık burcundaki tutulma ile özellikle sosyal çevrenizde arkadaşlarınızdan destek göreceğiniz bir zaman dilimini işaret ediyor. Size daha fazla faydası olmayan ilişkilerinizde sonlandırabilir, problem yaşadığınız bir konuda destek görebilirsiniz. İş ile özeli birbirine karıştırmayın. İlişkilerinizde yanılsamalar ortaya çıkabilir.

#İKİZLER: Balık burcundaki tutulma ile kariyer anlamında eski kalıplarık bırakarak yeni ufuklara yelken açmanız yerinde olacaktır. Bu dönemde düşündüğünüzden daha farklı iş fırsatları kapınıza gelebilir. Ebeveynlerınızle tartışmalardan uzak kalın ve ilişkinizde partnerinize karşı daha anlayışlı yaklaşmayı deneyin.

#YENGEÇ: Balık burcundaki tutulma ile özellikle uzun vadeli projelerinizi yeniden yapılandırma fırsatı bulacaksınız. Hem yüksek öğretim hemde yurtdışı atılımlar yapmak için uygun zamandasınız. Yanlız iş ve yakın çevrenizdeki iletişime dikkat edin. Bozulan aletler kaybolan datalar canınızı sıkabilir.

#ASLAN: Balık burcundaki tutulma ile özellikle maddi ve finansal anlamda size destek sağlayacaktır. Bu durumda hem yatırımlarınızı değerlendırmek için ailenizden veya yakın dostlarınızdan fikir alabilirsiniz. Ortağın parası ve alacaklar ıcınde önemli bir dönemdesiniz. Ancak yanıltıcı durumlardan uzak durmanızda fayda var. Aşk hayatınız hareketleniyor, empati yaptığınız sürece partneriniz ile keyifli olabilirsiniz.

#BAŞAK: Balık burcundaki tutulma sizin karşıt evinizde gerçekleşiyor. Bu nedenle ilişkilerinizde geçmişe yönelik yaralarınızı iyileştirmek için partnerinizden destek alabilirsiniz. İlişkiniz size ve geleceğe yönelik değilse sonlanabileceği gibi sağlam olan ilişkilerde evlilik adımları atılabilir. Bu arada fiziksel sağlığınıza özen göstermenizde yarar var. Soğuk algınlıkları canınızı sıkmasın ebeveynlerinize vakit ayırmanız gerekebilir.

#TERAZİ: Balık burcundaki tutulma ile özellikle ofis ve çalışma hayatınızda yeni bir dönem sizler için başlıyor. Yeni projeler alabilir, üst konumdaki kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Bu arada kariyeriniz açısından işinizden ayrılıp sizin için daha cazip olacak bir tekliflede alakadar olabilirsiniz.  Yanlız bu arada yakın çevrenizde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun ve trafiktede magandalardan sakının.

#AKREP: Balık burcundaki tutulma ile aşk hayatınızda hareketlilik başlıyor. Yeni tanıştığınız biri ile mutlu ve romantik bir ilişki yaşayabilirsiniz ancak bu kişinin sizin için doğru olup olmadığını analizlemenizde fayda var. Sonradan hayal kırıklığı yaşamayın. Maddi harcamalarınız artabilir. Çocuk sahibi olmayı planlayanlar için uygun dönem.

#YAY: Balık burcundaki tutulma ile en çok yaşadığınız yer ev ve yerleşim yerinizle alakadar olacaksınız. Bu dönemde emlak alım satımı yapmak isteyenler harekete geçebilir. Ancak iyice araştırmadan harekete geçmeyin. Ailenizle alakalı konularda gündeme gelecektır. Ev içersinde bir takım konuşmalar, önemli kararlar çıkabilir. Otorite figürleri ile tartışmayın. Özellikle partnerinize karşı anlayışlı olun.

#OĞLAK: Balık burcundaki tutulma ile hem kısa süreli seyahatler gündeminize gelecek, hemde yakın çevrenizle iletişiminiz artacaktır. Yanlız bu durumdada yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanızda yarar var. Sağlığınıza karşı özen gösterin. Yarımda bıraktığınız sosyal ve yazılı iletişim dökümanlarınıda toparlayınız.

#KOVA: Balık burcundaki tutulma ile özellikle maddi ve finansal anlamda size destek sağlayacaktır. Bu durumda yatırımlarınızı değerlendirmek için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Ancak yinede temkinli olmanızda yarar var. Sosyal çevrenizde sürtüşmelerden uzak durun. eski bir arkadaşınızın sizi araması söz konusu olabilir. Sağlık konusunda ufak tefek kontroller ve operasyonlar oluşabilir.

#BALIK: Burcunuzda gerçekleşen tutulma özellikle siz sevgili balıkları yakından ilgilendiriyor. Mevcut ilişkinizi bir adım öteye taşıyarak evlilik planları yapabilir, sevgilinizle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. İşiniz ile alakalı her zamankinden daha fazla insiyatif almanız gerekebilir. Bu durumların üzerinizde baskı yaratmasına izin vermeyin.

 

Astrolog Zeynep HANSOY

Kategori: Astroloji