Nisan Ayında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Nisan 6, 2014 | By Devamı

Herkese merhaba,

Nisan 2014 için burç analizlerini sizler için hazırladım. Önce yükselen burcunuzu ardından öz burcunuzu okumanızı tavsiye ederim!astrology-wheel

 

KOÇ: Nisan’ın ilk haftası gündeminizde ilişkileriniz, iş ortaklıklarınız ve ortaklaşa projeleriniz ile alakalı konular yer almaya devam edecek. Sürtüşmelerden kaçınmakta ve koşulları fazla zorlamamakta fayda var. Bu dönemde gördüğünüz rüyalara dikkat etmelisiniz. Zira rüyalarınız haberci cinsten olabilir. Meditasyon yaparak iç huzurunuzu yakalayabilir, uzun süre üzerinde kafa yormuş olduğunuz konularla yüzleşerek çözüme ulaşabilirsiniz.. Nisanın son haftasında gündeminizde parasal konular yer alacak. Kendinize yeni kazanç yolları arayabilir, gelirinizi arttırmak üzere olumlu girişimler yapabilirsiniz. Bu dönemde ayağınıza gelen yeni teklifleri değerlendirmenizde fayda var.

BOĞA: Nisanın ilk haftası gündeminizde kişisel konular, fiziksel görünümüz ve sağlığınız ile alakalı konular yer alıyor olacak. Bu dönemde sağlığınıza mümkün olduğunca çok özen göstermenizde fayda var. Kendinize bir egzersiz programı hazırlayabilir, sağlıklı beslenmeye başlayabilirsiniz. Nisan’ın ikinci haftasında maddi kazancınız sizi meşgul ediyor olacak. Arkadaşlarınızın desteğini görebilir, sosyal ortamlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Nisan ayının son haftasında yakın çevreniz ile iletişim trafiğinde artış yaşanabilir. Bu dönemi  yakın çevreniz ile bağınızı güçlendirmek adına kullanabilirisiniz.

İKİZLER: Bekar olan ikizler burçları için Nisan’ın ilk haftasında gündemlerinde aşk ve flört ilişkileri yer alabilir. Eski sevgilinizin yada ilişkilerinizin gündeme gelerek canınızı sıkması olası. Evli ve çocuk sahibi olan ikizler burçları için ise çocukları ile alakalı konular gündemlerinde olacak. Çocuğunuzun eğitimine  ve sağlığına odaklanabilirsiniz. Bu dönemde ebeveynlerin çocuklarına karşı baskıcı tavırlardan uzak durmalarında fayda var. Nisan ayının ikinci haftasında arkadaş gruplarınızla güzel vakit geçirebilir, eski dostlarınızı görmekten mutluluk duyabilirsiniz. Nisanın son haftası  harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

YENGEÇ: Nisan ayının ilk haftasında gündeminizde eviniz, yerleşim yeriniz  ve aileniz ile alakalı konular yer alabilir. Eviniz ile alakalı konularda her zamankinden daha fazla özen göstermenizde fayda var. Beklenmedik problemler canınızı sıkabilir. Aile büyüklerinizin ve yakınlarınızın sağlıklarını da yakından takip etmenizde yarar var. Zira bir büyüğünüzün sağlık problemi yüzünden endişe edebilirsiniz. Nisanın ikinci haftasından itibaren kariyer ve iş anlamında başarı sizlerle olacak. Yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir, şuan bulunduğunuz konumdan daha iyi bir noktada iş teklifi alabilirsiniz.

ASLAN: Nisan ayının ilk haftasında yakın çevrenizle olan iletişiminiz, kardeşleriniz ve yakınlarınız ile alakalı konular gündeminizde yer alabilir. Etrafınızla iletişim kurduğunuz süre içerisinde sert konuşmalar yapmaktan kaçınmanızda fayda var. Zira bu hafta yanlış anlaşılmalara açık bir dönemdesiniz.  Beklediğiniz toplu para, kredi, ertelenmiş borç var ise eğer bu dönemde elinize geçebilir. Nisan ayının son haftasından itibaren, kısa seyahatler ve kültür gezileri için vakit ayırbilirsiniz. Kişisel gelişiminiz adına bir çok aktiviteye katılarak ufkunuzu genişletebilirsiniz.

BAŞAK: Nisan ayı boyunca maddi olarak zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Biriktirmeye çalıştığınız paranın bir türlü yerinde durmaması, gereksiz harcamalar ile cüzdanınızdan uçup gitmesi canınızı sıkabilir. Ama endişelenmeyin. Mayısın ilk haftasıyla beraber bu durum ortadan kalkacak. Nisan’ın ikinci haftasında eşiniz ve sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilir, size mutluluk verecek aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Eğer var ise iş ortaklıklarınız adına da verimli bir dönemden geçiyorsunuz. Nisan ayının son haftasında eğer var ise beklediğiniz toplu para, ertlenemiş borç vb. elinize geçebilir ve sizde rahatlayabilirsiniz. Ay sonundan itibaren kısa seyahatlere çıkmaya hazır olun.

TERAZİ:Nisan ayı boyunca içsel çatışmalar ile uğraşmanız ve kendinizi  bu alanda sorgulamanız olası gözüküyor. Enerjiniz adeta çekiliyormuş gibi hissedebilir, sık sık kendinizi yorgun bulabilirsiniz. Mayıs ayının gelmesiye bu aksaklıklar ortadan kalkacaktır. Bu dönemde sağlığınıza özen göstermeniz yerinde olacaktır. Nisanın ikinci haftasından itibaren gündelik rutininizi yerine koyabilir, işlerinizin her zamankinden daha kolay bir şekilde hallolduğuna şahit olabilirsiniz. Bu dönemi size ambargo gelen işleri ortadan temizlemek adına değerlendirmeniz yararlı olacaktır. Nisanın son haftasında dikkatiniz ilişkiler üzerine yoğunlaşacak. Sürpriz bir ilişki kapınızda olabilir.

AKREP: Nisanın ilk haftasında sağlıkları ile alakalı konular gündemlerinde olacaktır. Bu dönemde akreplerin sağlıklarına özellikle dikkat etmeleri gerekmekte. Beslenmelerini kontrol altında tutmalarında ve rutin sağlık kontrollerini yaptırmalarında fayda var. Nisanın ikinci haftasında Aşk hayatında hareketlilik yaşayacak olan bekar akrepler çevrelerindeki sanatsal aktivitelere katılabilir, kendilerine yeni uğraşlar, hobiler edinebilirler.

YAY: Nisanın ilk haftası boyunca eviniz ve aileniz ile alakalı konular gündeminizde olacaktır. Planladığınız dekorasyon değişimini gerçekleştirebilir, yaşadığınız alanı daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Aile büyüklerinizle güzel vakit geçirebilir, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz.  Ay boyunca Arkadaş çevrenizde gerginlikler söz konusu olabilir. Fikirleriniz konusunda çok ısrarcı olmamakta ve dostlarınızı kırmamakta fayda var. Düşünmeden yapılan konuşmalar canınızı sıkabilir. Nisanın son haftasından itibaren günlük yaşantınızı bir rutine koyma yoluna gidebilirsiniz. Spora başlamanızda fayda var.

OĞLAK: Nisanın ilk haftası boyunca sosyal çevrelerinde aktif rol alan oğlaklar nisanın ikinci haftasında yakın akrabaları ve  aileleriyle birlikte vakit geçirebilirler. Ay sonuna kadar iş yaşantıları ile ilgili problemler canlarını sıkabilir.Her zamankinden daha çok çalıştıklarını buna rağmen takdir göremedikleri düşüncesi canlarını sıkmamalı. Bu durum mayıs ayından itibaren düzelmeye başlayacak.  Ay sonunda çocuklar ile ilgili konular gündemlerinde olabilir. Sosyal faaliyetlerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.

KOVA: Nisan ayının ilk haftası boyunca kovalar beklemekte oldukları maddi fırsatlar üzerine yoğunlaşabilir, gelirlerinde meydana gelen sürpriz artış ile sevinebilirler. Nisan boyunca planlamış oldukları seyahatler için oluşacak olan türlü ertelenmeler ve aksaklıklar canlarını sıkabilir. Mayıs ayından itibaren planlamakta olduğunuz yolcukluklar için tekrar harekete geçme imkanı bulacaksınız. Nisan ayının son haftasında aile bireyleri ile bir araya gelerek güzel vakit geçirebilir, yakınlarınızın desteğini alabilirisiniz.

BALIK: Nisan ayı boyunca şans, güzellik ve bolluk balık burçlarının yanında olacak. Bu süre boyunca sosyal ortamlarda her zamankinden daha fazla dikkat çekebilir ve beğeni toplayabilirsiniz. Dış görüntünüzde değişiklik yapmak adına uygun bir dönemdesiniz. Nisan ayı boyunca beklenmedik harcamalar konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Lüks tüketim maddelerine karşı olan merakınız artabilir, düşüncesizce yapılan alışverişler daha sonra bütçenizi zorlayabilir. Nisanın son haftasında çevrenizle olan iletişim trafiğinde artış var. Bu dönemi  arkadaşlarınızdan fikir desteği alarak değerlendirmenizde fayda var.

Kategori: Astroloji, Aylık Yorumlar