Mayıs 2014 Burç Yorumları

Mayıs 7, 2014 | By Devamı

KOÇ ve Yükselen Koç: Mayıs ayı boyunca şans, güzellik ve bolluk koç burçlarının yanında olacak. Bu süre boyunca sosyal ortamlarda her zamankinden daha fazla dikkat çekebilir ve beğeni toplayabilirsiniz. Dış görüntünüzde değişiklik yapmak adına uygun bir dönemdesiniz. Mayısın 8 ine kadar olan süreçte maddi kaynaklarınız ve kazancınıza yönelik konular  gündeminize gelecek. Bu dönemde kazancınızı arttıracak yeni atılımlarda bulunabilir, Birbirinden farklı projelerle yakın çevrenizi şaşırtabilirsiniz. 8 mayıstan itibaren yakın çevrenizle olan iletişiminizde ciddi bir artış söz konusu olacak. Sosyal medyayı her zamankinden aktif kullanabilir, kardeşler ve yakın çevreniz ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Yazılı ve sözlü her türlü proje bu dönemde gündeminizde olacaktır. Ancak yinede sözleşmeler, imzalanması gereken evrak konusunda dikkatli olmanızda fayda var. 14 Mayısta akrep burcunda gerceklesen dolunay ile banka kredileri, sigorta, borçlar ve ödemeler gündeminize gelecektir. Eğer neticelenmeyen bir davanız yada borçlar ile ilgili bir durum var ise bu dönemde sonuçlanacaktır.  20 Mayısa kadar geri hareketine giden mars sizi ilişkileriniz üzerinden zorlamaya devam edecektir. Dolayısıyla ay sonuna kadar eşiniz veya iş ortağınızla sürtüşmelerden uzak durmanızı tavsiye ederim.large_zodiac03

 

BOĞA ve Yükselen Boğalar: Mayıs ayı boyunca daha çok kendi içsel yolculuklarına çıkmak ve bilinçaltlarına yönelik çalışmalar yapmak üzere yalnız kalmak isteyebilirler. Bu dönemde ikili ilişkilerinde kendilerini biraz daha yalnız hissetmeleri olası. Sürtüşmelerden uzak kalmalarında fayda var.  8 Mayıstan itibaren dikkatleri maddi konulara yönelen Boğalar mayıs ayı boyunca gelirlerini arttırmak üzere yeni planlar yapabilir; ay sonuna kadar olanda sürpriz iş fırsatları ile karşılaşabilirler. 14 Mayısta akrep burcunda gerçekleşen Dolunay özellikle ikili ilişkilerde önemli bir dönüm noktasına işaret ediyor. Bu Dolunay’ın etkileri sayesinde ilişkileri sallantıda olan boğalar yaşadıkları sürpriz gelişmeler karşısında ilişkilerine nokta koyabilir; kalbi boş olanlar ise onları mutlu edecek yeni bir ilişkiye başlayabilirler. 20 Mayısa kadar geri hareketine devam eden mars özellikle sağlığınız konusunda oldukça dikkatli olmanız gerektiğini işaret ediyor. Mayısın sonlanmasıyla birlikte dış görünüşünüzde sizi mutlu edecek değişikliklere gidebilir; daha düzenli bir spor, diyet ve egzersiz programına başlayabilirsiniz!

 

İKİZLER ve Yükselen İkziler: Mayıs ayının ilk haftalarında kendi iç dünyalarında ve bilinçaltını keşfetmek için çıktığı yolculuğu tamalayan ikizler için  Mayıs ayı boyunca sosyal çevrelerinde daha fazla aktif olacakları, arkadaşlarıyla daha fazla zaman geçirecekleri yeni bir dönem başlamış oluyor. Ay sonuna kadar ikizler beklenmedik yolculuklara çıkabilir, uzakta kalmış arkadaşlarıyla görüşebilir ve hatta beklemedikleri bir aşk fırsatı ile de karşılaşabilirler! Mayısın 8’inden itibaren kendi dış görünüşleri, fiziksel sağlıkları ve toplum önündeki imajları ile ilgili konular gündemlerinde olacaktır. 14 Mayısta Akrep burcunda gerçekleşen Dolunayın etkisiyle iş ve kariyer anlamında daha önce başlamış oldukları bir proje sonlanabilir, iş yeri ile ilgili değişiklikler söz konusu olabilir. Yeni bir iş teklifi almaları da bu dönemde olası gözüküyor. Bu dönemde özellikle beslenmesine ve sağlığına dikkat etmesi gereken ikizler için ay sonunda maddi kaynakları çok daha fazla önem teşkil ediyor olacak. Dolayısıyla ay boyunca ciddi harcamalar yapmaktan kaçınmanızda fayda var.

 

 

YENGEÇ ve Yükselen Yengeçler: Mayıs ayı boyunca kariyeriniz ile alakalı olarak güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş yerinizde bulunduğunuz konumdan daha iyi bir noktaya gelebilir, beklediğiniz teklifi bu dönemde alabilirsiniz. Çalıştığınız yerde bulunan ve daha yüksek mevkii sahibi kişilerle görüşme yapmak için uygun olan bu zaman dilimini kariyerinizde yapmak istediğiniz değişiklikler adına kullanabilirsiniz. 14 Mayısta akrep burcunda meydana gelen dolunay eğer evli ve çocuk sahibiyseniz hem eşinizle hemde çocuklarınızla güzel vakit geçirebileceğinizi gösteriyor. Eğer çocuklarınız ile alakalı almayı planladığınız aksiyonlar var ise eğer bu dönemde sonuçlanabilir. Çocuk sahibi olmayı planlıyorsanız eğer bu döneme denk getirebilirsiniz. Kalbi boş olan yengeçler bu dönemde daha flörtöz olabilir. 20 Mayısa kadar geri hareketine devam eden mars yine aileniz ile alakalı konularda sürtüşmelerden uzak kalmanız gerektiğini işaret ediyor.Mayısın son haftasında bilinçaltınızda içsel bir yolculuğa çıkabilir, sezgilerinizin kuvvetlendiğine şahit olabilirsiniz.

 

ASLAN ve Yükselen Aslanlar: Mayıs ayı boyunca yapacakları kısa seyahatler, eğitim ve öğretim ve yurtdışı ile alakalı mevzular gündemlerinde olacaktır. Yabancılarla yapılacak işlerde her zamankinden daha fazla muhatap olabilirsiniz. Yine kişisel gelişiminizle alakalı kurslara başlayabilir, kendinizi bir adım daha öne çıkaracak çalışmalarda bulunabilirsiniz.  8 mayıstan ıtıbaren arkadaş çevreniz ile alakalı konular daha çok gündeminizde yer almaya başlayacak.Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. 14 Mayısta akrep burcunda meydana gelecek olan Dolunay ev ve yerleşiminiz ile alakalı konuları gündeminize taşıyabilir.  Ev dekorasyonu ile değişikliğe gidebilir, ev almayı kafaya koyanlar bu defa hedeflerine ulaşabilir. Her türlü emlak ve taşınamaz mal için sürecin sonuna gelindiğini soyleyebiliriz. 20 Mayısa kadar geri hareketine devam eden mars iletişim konusunda ay sonuna kadar dikkatli olmanız gerektiğini işaret ediyor. Yakın çevrenizde gerçekleşecek olan yanlış anlamardan ve sürtüşmelerden uzak durmanızda fayda var. Ay sonundan itibaren kariyerinizle alakalı olarak güzel süprizler sizleri bekliyor olacak.

 

BAŞAK ve Yükselen Başaklar: Mayıs ayı boyunca banka kredi borç adına beklemiş oldukları önemli gelişmeler adına şanslı bir döneme başlıyorlar. Bu zaman diliminde varsa beklemekte olduğunuz miras yoluyla  toplu para veya kredi sizin adınıza olumlu sonuçlanabilir. 8 Mayıstan itibaren kariyeriniz adına yeni bir dönem başlıyor. Bu zaman aralığında yeni teklifleri değerlendirebilir; dikkatinizi iş yerinizde yapmış olduğunu çalışmalara ve ilerlemelere yoğunlaştırabilirsiniz. 14 Mayısta akrep burcunda meydana gelecek olan dolunay ile çevreniz ile olan iletişiminizi bir üst seviyeye taşıyarak, yazmayı planlamakta olduğunuz dökümanları, blog arşiv vb. her türlü yazılı ve sözlü projeleri başarıyla tamamlayabilirsiniz. 20 Mayısa kadar para hanenizde ilerleyen mars sizin harcamalar ve bütçe konusunda da daha dikkatli davranmanız konusunda uyarıyor. Mayıs bitene kadar bütçenizi yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Haziran ayında kısa yolculuklar sizleri bekliyor.

 

TERAZİ ve Yükselen Teraziler: Mayıs ayı boyunca karşıt evlerinde seyahate devam eden Venüs sayesinde ilişkilerinde romantik dakikalar yaşayabilir, partnerleriyle birlikte he zamankinden daha çok sosyal aktivitelere katılabilirler. Bu zaman dilimini ilişkinizi sağlamlaştırmak için kullanabilirsiniz. 8 Mayıstan itibaren ay sonuna kadar olan zaman diliminde kısa bir seyahate çıkabilir, kendinizle alakalı olarak başlamayı çok  istemiş olduğunuz bir kursa veya eğitimle ilgili bir aktiviteye başlayabilirsiniz. 14 Mayısta para hanenizde meydana gelecek olan dolunay sizin maddi kaynaklarınız ile ilgili bir tamamlanma sürecine ulaştığınızı ilerleyen dönemlerde maddi konularda adınıza desteklerin süreceğini gösteriyor. Zor durumda kalmış iken elinize beklenmedik bir şekilde para geçerek sizi rahatlatabilir. 20 Mayısa kadar geri hareketine devam eden mars sizin sağlığınız ve motivasyonunuz konusunda daha dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor. Mayıs ayının bitmesiyle beraber kariyerinizde beklemiş olduğunuz ivmeyi yakalayabilirsiniz.

 

AKREP ve Yükselen Akrep: Mayıs boyunca iş yerinizde ve genel sağlığınızda sizi mutlu edecek etkiler mevcut. İş yerinizdeki personel ile daha samimi ilişkiler içerisinde bulunabilir, kendinizi her zamankinden daha neşeli ve mutlu hissedebilirsiniz. Eğer varsa evcil bir hayvanınız aranızdaki samimiyeti arttırmak için tam zamanı. 8 Mayıstan itibaren eşinizin geliri, ortaklaşa kaynaklar ile alakalı konular gündeminize gelebilir. Bu dönemde kredi, borç, sigorta ve bankalarla alakalı konular sizi her zamankinden daha fazla meşgul edebilir. 14 Mayısta meydana gelecek olan dolunay sayesinde hem kendiniz hemde ikili ilişkiler-ortaklık anlamında yeni bir döneme giriş yapıyor olacaksınız. Mevcut ilişkiniz konusunda yeni adımlar atabilir, yeni bir projeye başlayarak bir adım öteye geçebilirsiniz. 20 Mayısa kadar terazide geri hareketine devam eden mars, sağlığınız konusunda dikkatli olmanızı söylüyor. Mayısın sonlanmasıyla beraber, ikili ilişkilerde çok daha güzel bir zaman geçirebilir, sevdiğinizle romantik dakikalar geçirebilirsiniz.

 

YAY ve Yükselen Yay: Mayıs boyunca çocuklar, aşk ilişkileri, hobiler ve eğlence hayatı ile ilgili konular gündeminize gelecek. Bekar olan yaylar yeni birileriyle tanışarak aşk hayatlerına hareketlilik katarken evli ve çocuklu olan yaylar bu dönemde çocuklarıyla yakından ilgilenerek çocuklarıyla güzel vakit geçirebilirler. 8 mayıstan itibaren ikili ilişkilerinde ve ortaklıklarında dikkatlerini çeken konular üzerinde yoğunlaşabilir ve bir karar aşamasına gelebilirler. Yolunda gitmeyen ilişkileri sonlandırmak ve biraz olsun kendimizi dinlemek adına yaylar için uygun bir zaman dilimi olacaktır. Mevcut devam eden projeleri de bu dönem gözden geçirebilir gerekli değişiklikleir yapabilirsiniz. 14 Mayısta akrep burcunda meydana gelecek dolunay sayesinde hem bilinçaltında bırakmış olduğunuz korkular ile yüzleşebilir hemde sağlığınız adına yaptırmış olduğunuz rutin kontrolleri tekrar gözden geçirebilirsiniz. 20 Mayısa kadar geri hareketine devam eden marsın arkadaş ortamlarınızda sizi baskıcı  ve ben bilirimci tavırlara sürüklemesine izin vermeyin. Ay sonundan itibaren fiziksel kondisyonunuz, sağlığınız ve çalışma yerinizle alakalı gözle görülür derecede olumlu etkiler devrede olacaktır.

 

OĞLAK ve Yükselen Oğlak: Mayıs ayı boyunca eviniz ve yerleşim yeriniz ile alakalı konular gündeminizde olacaktır. Bu dönemi aile büyüklerinizle beraber yada onların ziyaretine giderek geçirebilirsiniz. Önümüzdeki dönem sizin adınıza çok daha huzurlu ve güzel olacaktır. 8 Mayıstan itibaren sağlığınız,günlük yaşamınız ve iş yeriniz ile ilgili rutin çalışmalar gündeminizde olacaktır. Sağlığınıza biraz daha fazla özen gösterebilir, tamamlanması gereken işlerinizin üstesinden gelebilirsiniz. 14 Mayısta akrep burcunda meydana gelen dolunay sayesinde yeni bir arkadaş ortamına girebilir. Dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. 20 mayısa kadar kariyeriniz ile alakalı bölgede geri giden mars sizin işinizle ilgili birazcık daha zorlanacağınız bir dönemden geçtiğinizi ama sonunda her şeyin geride kalacağını gösteriyor. Mayıs ayının sonlanmasıyla beraber  aşk hayatınızda hareketlilik başlayabilir, evli olanlar ise çocukları ile birlikte vakit geçirmek için harekete geçebilirler.

 

KOVA ve Yükselen Kova: Mayıs ayı boyunca yakın çevrenizle olan fikir alışverişi, kardeşleriniz, yazılı sözlü hertürlü proje ve seyahatlerinizle ilgili şanslı bir dönemde olacaksınız. Kısa seyahatlere cıkabilir, okumayı planladığınız ama bir türlü başlayamadığınız o kitabı bitirebilirsiniz. 8 Mayıstan itibaren dikkatinizi evinize ve ailenize çevirebilirsiniz. Aile büyüklerinzle yakından ilgileneceğiniz bir zamana giriyor olacağız. 14 Mayısta akrep burcunda gerçekleşen dolunay sizin kariyeriniz açısından beklediğiniz gelişmeleri yakalayabileceğiniz bir zaman dilimine işaret ediyor. İş arayanlar beklenmedik bir teklifle karşılaşabilir. Aldıkları bu teklifi olumlu bir şekilde değerlendirebilirler. Ay sonundan itibaren eviniz ile alakalı dekorasyon değişikliğine gidebilir, yaşadığınız alanı güzelleştirmeye başlayabilirsiniz. Yine haziran ayına girerken mevcut bulunan bir hobinizi ciddi bir uğraşıya dönüştürebilir eğer duygusal hayatınız hareketsizse yeni tanışacağınız kimseler ile aşk hayatınız tekrar canlanabilir.

 

BALIK ve Yükselen Balıklar: Mayıs ayı boyunca maddi anlamda son derece güzel ve destekliyici etkilere sahip olacaklar. Mayıs ayı boyunca finansal anlamda güzel süprizlerle karşılaşabilir, lükse ve güzelliğe düşkünlüğünüz yüzünden paranızı biraz hesapsızca harcayabilirsiniz. Dolayısıyla mayıs ayı boyunca harcamalarda dikkatli olmamız gerektiğini aklımızdan çıkarmamakta fayda var. 14 Mayısta meydana gelen dolunay sayesınde daha once tamamlamayı planladığınız seyahatlerı yada yabancı dıl kursu, eğitim oğretimle alakalı herhangi bir durumuda sonlandırabileceksiniz. Ay sonunun gelmesiyle beraber  yakın çevre ile olan iletişiminizde artış olabilir, her türlü yazılı sözlü; iletişim becerisi gerektiren aktivitede başarılı olabilirsiniz. Önümüzdeki ay blog açmak yada kişisel çalışmalar yapmak adına uygun bir zaman dilimini işaret ediyor.

Kategori: Astroloji, Aylık Yorumlar