Hayallerinizi Gerçekleştirmeye Hazır olun! Balık Dolunayında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Eylül 4, 2017 | By Devamı

Herkese güzel mi güzel keyifli haftalar!

Eylül ayının gelmesi ile birlikte gökyüzü de oldukça dikkat çekiyor arkadaşlar. Haftanın en önemli olaylarından birisi  çarşamba sabah Balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay olacak. Özellikle neptun uranus kontaklarının yoğun gözlemlendiği gezegen diziliminde geçmişten gelen, planlayıp adım atamadığımız, hayalını kurduğumuz pek çok konu daha net çizgilerle karşımıza çıkacaktır.

pop

Dolayısı ile bir süredir üzerine düşündüğümüz ve gerçekleştirme konusuda ince eleyip sık dokuduğumuz ne varsa; evlilik, iş, kariyer, aşk vb. alanlarda istediğimiz adımları atılabiliriz. Ancak altını çizerek belirtmek isterimki bu dolunay aynı zamanda bir nevi mercek tutma görevi de üstleniyor olacak. Yani işimize yaramayan ve gücümüzü alan bir takım boş konular varsa da onları sonlandırmak için gerekli cesarete sahip olacağız.

Güzel haber 6 eylülden itibaren merkür düz harektte olacağından artık imza, karar, kontrat vb. konularda harekete geçebiliriz. Mars ise başak burcunda ilerlemesine devam ettiğinden biraz fazla ince eleyip sık dokuma, detaylara takılma durumumuz olabilir. Farkında olalım.

Siyasi astroloji açısından TC yi eylül-ekim dönüşlerinde yeni bir muhalefet partısı kurulusu bekliyor diyebilirim. Hükümet kanadında yasal ve siyasi alanlarda önemli düzenlemelere gidebilir. Aynı şekilde hükümet partisi içinde yeni yapılanmalar ve başlangıçların yanısıra mevcut ana muhalefet partisi ile çekişmelerde meydana gelebilir.

Burçlar açısından değerlendirecek olursak;

KOÇ: Sağlık, rutin kontrolleriniz ile alkalı alanları bu dolunayda ihmal etmemelisiniz. Gözünüzden ve dikkatinizden kaçan detaylar daha belirgin hale gelebilir. Bununla beraber ruyalarınız ve sezgılerınızde artacaktır. İş yerinizdeki yoğunluk konusunda biraz daha efor sarfedin.

BOĞA: Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz ile alakalı konularda önemli kararlar almak isteyebilirisniz. Dostlarınızdan bir süredir beklediğiniz yardımı alabilir, sosyal çevrede tanıştığınız bir kişi ile gönül ilişkisi yaşayabilirsiniz. Sağlık açısından yemeği fazla abartmayın.

İKİZLER: Kariyeriniz ve hedefleriniz açısından kendinize daha belirgin hedefler koymak isteyebilirsiniz. Mesleğinizin sizin için geçerliliğinii sorgularken yeni alanlara yönlenmek istemeniz olası. Ev ve ailenizin gereksinimleri arasındaki dengeyi doğru kurmalısınız.

YENGEÇ: Yüksek eğitim öğretim konusunda daha da netleşerek beklediğiniz adımları atabilirsiniz, tamamlamanız gereken prosedurel işleri ertelemeyin, seyahatleriniz veya mahkeme ile alakalı çalışmalarınız var ise bu konular gündeme gelebilir.

ASLAN: Maddi konularda özellikle aksiyon almak için kolları sıvayacaksınız. Paranızı doğru yönetmek bu zaman diliminde sizin açınızdan epey önemli olacak. Bir süredir beklediğiniz borç kredi vb. konular var ise bu konulardna yana şanslı olabilirsiniz.

BAŞAK: İlişkiler konusunda daha net adımlar atacağınız bu zaman diliminde partnerinize evlenme teklif edebilir, ilişkinizi bir adım daha öteye taşıyabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar için yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. Yanlız zaman zaman gerçekleşen agresıf tutumunuzdan uzak kalmanızda yarar var.

TERAZİ: İş ve çalışma hayatanızda önemli bir ayrım noktasına gelebilirsiniz. İşe tamam mı devam mı gibi sorular kafanızı kurcalarken daha çok seveceğınız bır teklıfı kabul etmenızde olası gozukuyor. Bıraz depresıf tavırlarınızdan uzak kalırsanız çok daha ıyı olacaktır. Sağılığınıza ozen gosterın var ıse evcıl hayvanınıza vakıt ayırın.

AKREP: Aşk ilişkiler ve çocuklar alanında gerçekleşen dolunay etkisi ile hayalinizdeki eş ile karşılaşabilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı planlayan akrepler açısından da olumlu bir zaman dilimi, risk içeren harektlerde bulunmayın. Sevdiğiniz bir hobiye yonlenebilir, arkadaşlarınızla guzel vakıt gecırebılırsınız.

YAY: Eviniz ile alakalı tamamlanması gereken detaylar, taşınma, yer değişimi gibi konular ön plana çıkabilir. Emlak alım satımı için acele etmeyin. Merkür retrosu yakında sonlanıyor. İş ve ev arasındaki dengeyi doğru kurmanızda yarar var.

OĞLAK: Kısa süreli seyahatler, yolcuklar ve yakın çevreniz ile iletişiminiz artabilir. Sözleşme yapmak, yazılı sözlü medya işine başlamak için uygun zamanlar. Uzun süredir açmak istediğiniz blogunuz için harekete geçebilir, aksiyon alabilirsiniz. Yüksek eğitim ve öğretimle alakalı konularda şans sizden yana.

KOVA: Maddi konularla alakalı aksiyonlar almak istemeniz olası gözüküyor. Bu nedenle paranızı değerlendirmek isteyeceğiniz yeni alanlar bulamk isteyebilirsiniz. Bir süredir beklediğiniz maddi desteğide bu süreç içerisinde eşinizden veya yakınlarınzdan bulabılırsınız. Rısklı yatırım harektı yapmayın.

BALIK: Dolunayın etkisi ile kendinizi biraz gergin ve sabırsız hissedebilirsiniz. Kişisel anlamda ilişkiler açısında gerginliklerden uzak kalın. Evlılık ve ortaklık anlamında önemli ve güzel adımlar atabilirsiniz. Sağlık açısından yeni bir programa başlamak, fiziksel görünümünüzü yenliemek adına güzel bir zaman dilimi

Hepimize güzel bir hafta olsun.

Astrolog Zeynep HANSOY

 

Kategori: Astroloji