Harekete Geçme Zamanı! Akrep Burcundaki Yeni Ay Sizi Nasıl Etkileyecek?

Ekim 30, 2016 | By Devamı

Herkese merhaba,

Hafta başından beri bahsettiğimiz üzere Pazar günü akrep burcunda yeni ay meydana geliyor. Özellikle su elementinin ve destekleyici açıların yoğun olduğu bu 10 günlük süreçte uzun süredir hayalini kurduğumuz planladığımız fakat girişmekte tereddüt ettiğimiz işler için harekete geçme zamanı. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın.capr

Mümkün olduğunca olumsuz düşüncelerden ve hırs ile hareket etmekten uzak kalın. Enerjinizi pozitif anlamda dua zikir ve meditasyon yaparak arttırın.

Yinede akrep burcu vurgusunun artacağı bu zaman diliminde elimizdeki enerjiyi yapıcı yönde kullanmanızda yarar var, özellikle pek çoğumuz içimizde saklı kalan enerjiyi keşfetmemiz olası gözüküyor. Gündemimize pek çok spekülatif olay gelebilir.

Türkiye açısından baktığımızda sanatçılar, çocuklar, eğlence sektörü ve borsa üzerinde bir takım tartışmalı konuların gündemimize geleceğini işaret eden bu yeni ay ile beraber yasal olara eğlence sektörü ve çocuklarla alakalı bir takım düzenlemelere gidilebilir, önemli davalar gündemimize düşebilir. Borsa açısından bu ayda dikkatli olunması gerekmekte.

Peki Burçları neler bekliyor?

Koç: Eşinizin ve çalışma ortağınızın maddi kaynakları ile alakalı beklediğiniz desteği görebilir, yatırımlarınızı değerlendırme yoluna gidebilirsiniz. Ticari konularda şansınız yüksek, eğitim hayatı aktif olan koç burçları akademik anlamda önemli aşamalar alabilir.

Boğa: Özel Hayatınızda hareketlilik artıyor. İlişkilerinizde hayatınıza yeni birinin adım atmasının yanı sıra, aynı zamanda iş anlamında kendinize bir ortak partner bulabilir, finansal anlamda partnerinizden destek görebilirsiniz. Harcamalara dikkat edelim.

İkizler: İş hayatınızla alakalı yeni başlangıçlar sizleri bekliyor. Yalnız bu arada çalışma rutininizin değişebilir.  Projelerinizi yoluna koymak için partnerinizden de destek alabilirsiniz. Sağlığınız açısından genital bölgenize dikkat etmenizde yarar var.

Yengeç: Aşk hayatınızda hareketlilik devam ediyor. Çocuk sahibi olmayı düşünen yengeçler için uygun dönem. Hayatınıza yeni birileri girebileceği gibi ilişkinizle alakalı yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çalışma rutininizle alakalı uzun vadeli planlar yapmanız olası gözüküyor.

Aslan: Eviniz ve ikamet yerinizle alakalı önemli düzenlemelere gidebilirsiniz. Elinizde satışını planladığınız emlak veya arazi var ise olumlu sonuçlanabilir. Ev dekorasyonunda düzenlemeye gidebilirsiniz. Çocuklarınız bu dönemde sizden biraz daha fazla ilgi bekleyebilir.

Başak: Yakın çevrenizde iletişim trafiğiniz artıyor. Kısa süreli yolculuklara çıkabilir, ev ve rutin çalışmalarınız ile alakalı mevzularda akrabalarınızın desteğini alabilirsiniz. Uzun süreli projeler ve anlaşmalar yapmak için uygun dönemdesiniz. Ailenizle vakit geçirmek size iyi gelebilir.

Terazi: Hem yatırımlarınızı hem de maddi kaynaklarınızı başarılı bir şekilde değerlendirmek isteyeceğiniz zaman dilimindesiniz. Paranızı değerlendirmek üzere yeni bir takım girişimlere başlayabilir. Beklemekte olduğunuz toplu parayı veya zammı alabilirsiniz. Yakın çevrenizde hareketlilik artıyor. Kısa bir seyahat size iyi gelecektir.

Akrep: Burcunuzda meydana gelen yeni ay ile beraber hayata bakış açınız yeni bir perspektif kazanabilir. Hem düşüncelerinizde hem de isteklerinizde dikkatli olmalısınız. Sağlığınıza özen gösterin. Maddi konulardan yana bu ay biraz eliniz sıkışabilir ancak sonrasında rahatlayacaksınız. Yakın bir arkadaşınızdan destek görebilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Yay: Yeni ayla beraber etrafınızda kim dost kim düşman çok daha rahat analizyelebileceksiniz. Sağlığınıza ve stres seviyenize dikkat etmenizde yarar var. Rüyalarınız gerçekleşen cinsten olabilir. Yeni ve gizli bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Oğlak: Yakın çevrenizden destek alabilir, birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Özellikle ilerleyen projelerinizde size yardım etmek üzere yeni arkadaşlarla tanışmanız olası gözüküyor. Burcunuzda ilerleyen marstan ötürü biraz gergin olabilirsiniz. Sinirlerinize biraz hakim olmanızda yarar var. Sağlığınız hassasiyet gösteriyor.

Kova: Kariyeriniz ile alakalı önemli ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni projeler almanız olası gözüküyor. İş anlamında verimli olacağınız bu zaman dilimini doğru kullanın. Terfi bekleyen ve iş değişimi yapmak isteyen kovalarda bu yeniay ile bekledikleri desteği alabilecek. Sosyal çevrenizle vakit geçirmek size iyi gelecektir.

Balık: Çeşitli anlaşmalar, yazılı çalışmalar ve çeşitli projelerinizin uygulanabilir hale geçmesi için sürat kazandığı bir dönemdeyiz.  Uzun vadeli projelerinizi iş anlamında masaya yatırarak istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Yalnız ailenize vakit ayırmanızda ve onlarla vakit geçirmenizde yarar var. Evden birisi desteğinize ihtiyaç duyabilir.

 

Astrolog Zeynep HANSOY

Kategori: Astroloji