Hakkımda

04. 07.1984 Doğumlu Zeynep Hansoy çocukluğunun ilk yıllarını çeşitli ülkelere seyahatler yaparak geçirdi. Yerleşik düzene geçtikten sonra Haydarpaşa Anadolu Lisesinde orta öğretimini tamamladı. Ege üniversitesi Biyoloji bölümünden iyi derece ile mezun olduktan sonra küçüklükten beri ilgi duyduğu spiritüel, mistik ve okült konular üzerinde profesyonel olarak çalışmalara başladı.

İzmir’de ruhsal gelişim ve spritüel çalışmalar üzerine pek çok eğitim ve seminere katıldı. 2010 yılında Ege Üniversitesinde Master programını tamamladıktan sonra Astrolojiye olan merakını profesyonel boyuta taşımak istedi.
Öner Döşer’in Astroloji okuluna başladı ve Astrolog olarak mezun oldu.

Astroloji ve spiritüel gelişim üzerine halen çalışmakta ve kendini geliştirmeye devam eden Zeynep Hansoy; Paşavizyon gazetesinde Zeynep Hansoy ile Astroloji köşesine yazarlık yapmakta ve Astroloji danışmanlığı vermektedir.
Aynı zamanda Kariyerine özel bir şirkette finans danışmanı olarak devam ederken, fırsat buldukça da uzak ülkelere seyahat etmeyi, yeni felsefeler ve dinler hakkında bilgi toplayıp bunu paylaşmayı, içerisinde bulunduğumuz aydınlanma çağı boyunca çevresine yardımcı olmayı kendine bir görev bilmektedir .