Hain Astrolog İftiharla Sunar; İlişkide Partnerinize Kafayı Yedirtme Rehberi

Eylül 6, 2016 | By Devamı

Sağolsun devir  hızlı tüketim devri! Doğru insanı bulmak bir yana kadir kıymet bilmez, ilişki desen ‘o ne? Bir çeşit mutfak aleti mi?’ diyen tipler değer görüyor.

Hain astrolog bu felsefe ile yaklaştığında  ”karşımızdakinin psikolojisini ne kadar bozarsak kendimize o kadar aşık ederiz.” gibi bir sonuca varıyor o vakit!

Evet aşağıdaki satırlarda partnerinize nasıl davranırsanız büyük arızalar çıkar bunları özetledim. Böylelikle ikinizin aşkı bir ömür dillere destan olacak kadar uzun sürecektir.

Tabiiki karşınızdakinin armutluğu ile..

-Partneriniz Aslan veya Koç   gibi sürekli ego tatmini isteyen; kendini beğenmiş biri ise başarısız veya yetersiz olduğu duygusunu sık sık yüzüne vurun. Böylelikle partnerinizin sinir uçları ile oynayabilir evde sokakta bahçede bol bol kavga çıkararak  ‘bende ne eksik neden böyle yapıyor, kesinlikle beni daha çok sevmeliydi’ diye kafayı yedirtebilirsiniz. Bu durumda partneriniz olmadık şeyleri yapacak hale gelecek, aşkınızdan AVM duvarlarında delikler açacaktır.

-Yengeç gibi hassas ve koruyucu bir partneriniz  var ise size olan sevgisini ve duygusal ihtiyaçlarını görmezden gelin, söylediği herşeyi yanlış anlayın ve onu umursamayın. Böylelikle kendisini size ifade etmek için çırpınacak, sonundan aşkınızdan bitap düşüp geceleri instagram hesabınıza bakarak gözyaşı dökecektir. Artık sizi ve hayvanlığınızı bir ömür boyu unutmayacak bir partnere sahipsinizdir!

ılst

-Partneriniz  akrep ve  boğa  gibi sürekli güvensizlik duyan tiplerse  özellikle sizden şüpheleneceği ortamlar yaratın. Böylelikle şüphelenmekten  bitap düşecekler, bütün vakitlerini sizi gizli ve kapalı ınstagram, facebook hesaplarından takip ederek harcayacaklarıdır. Böyle durumlarda zaten  sağa sola bakmaya vakit bulamayacakları için size olan aşkları da sonsuza dek sürecektir.

-Karşınızda yay veya ikizler burcu gibi ne idüğü belirsiz çoklu kişilik bölünmesi yaşayan tipler varsa uyanık olun. Heran bir komploya kurban gidebilirsiniz.  Mümkünse her ikisi içinde ‘yokmuş gibi davranın’  ne kadar görmezden gelirseniz o kadar aşık olacaktır.

-Başak erkeği veya kadınına aşıksanız etrafında olabildiğine kirli ve buruşuk kıyafetlerle gezinin. O kadar çok dikkatini çekeceksinizdir ki kıyafetlerinizi üzerinizden çıkarmadan sizi çamaşır makinasına atıp yıkayacak; sevgi ve şefkati ile pamuklara saracaktır.

-Oğlak gibi ne menem istediği belli olmayan kafayı kariyere  takmış bir partneriniz var ise   ona yıllarca çalışarak alamayacağı kadar pahalı arabalar gösterin ve kariyerinde yetersiz olduğunu hissettirin!  Bu durumda partneriniz cumartesi günleri bile çalışarak kafayı sıyıracak hatta bütün yıllık izinleri de tek defasında yakacaktır. Yıllarca alamadığı terfisi için hırsla çalışacağından işsiz kalmasıda söz konusu olmayacaktır.

-Balık ve Terazi gibi nezaket görmek isteyen sanatçı, ince ruhlu  bir partneriniz var ise olabildiğince odun olun. Mümkünse ilişkinize recep ivedik hassasiyetinde yaklaşın! Böylelikle partneriniz ‘aslında çok duygusaldır hep içine atıyor ben onu çözeceğim’ diye diye beynini yakacak ömür boyu aşkınız garanti olacaktır.

Son olarak partneriniz kova gibi zamanın ilerisinde kalmış biriyse; bırakın orda kalsın. Siz olabildiğince yobaz ve geri kafalı davranın! Bu durumda sevgiliniz bütün vaktini sizin olmadık fikirlerinizi değiştirmek üzere harcayacak ve sizin dik kafalılığınız sonucunda depresyona girecektir. Aman zaten büyük aşklar depresyonla başlamazmı? Yoksa o başka bir şey miydi? Herneyse..

Based on a true story..

Hain Astrolog Zodyaktan bildirdi!

Kategori: Astroloji