Eylül 2014 Burcunuzu Neler Bekliyor?

Eylül 1, 2014 | By Devamı

large_zodiac03Koç ve Yükselen Koçlar Eylül’ün ilk haftası Hem sağlıkları hem de gündelik işler, çalışma yerleri ile alakalı konularla meşgul olabilirler. Çalıştıkları yerde farklı projelere imza atarak olumlu sonuç elde edebilir eğer var ise sağlıkları ile alakalı bir takım durumlar bu konular üzerinde sonuçlar elde edebilirler. 9 Eylülde Balık burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile var ise eğer sağlığınız ile alakalı kontrolleri yaptırabilir, çözüme kavuşmamış durumlar var ise ilginç bir şekilde olayların sonuçlandığına şahit olabilirsiniz. Şayet bir sağlık sorununuz yok ise iş yerinizde ve ortaklıklarınızda oluşabilecek ciddi sürtüşmelerden de uzak kalmalısınız. 13 Eylülden itibaren yay burcuna geçen Marsın etkisiyle yurtdışında beklenmedik seyahatlere çıkabilir var ise eğer eğitim ve öğretiminizle alakalı gelişmeleri tamamlamak için aksiyon alabilirsiniz. Bu dönemde kendinizi çok daha iyi ve motivasyonu yüksek hissedebilirsiniz. 23 Eylülden itibaren Terazi burcuna geçen güneş ve yeni ay ile birlikte odak noktanız ikili ilişkileriniz üzerine kayacaktır. Bu dönemde yeni bir ilişkiye yada ortaklığa başlayabilir, ilişkinize yönelik insiyatif alabilirisiniz. 28 Eylülden itibaren gündeminize banka sorumlulukları, kredi ve borçlarla alakalı konular gelebilir. Eşinizin harcamalarında dikkatli olmanızda fayda var.

 

Boğa ve Yükselen Boğalar Eylül’ün ilk haftası hem hobileri, hem aşk hayatları evlı ve cocuk sahıbı olanlar ıcınse cocukları ıle alakalı konular  gundemlerınde olacaktır. Bekar ve kalbi boş olan boğalar yeni birileri ile tanışabilir, eğer var ise ilişkileri partnerleriyle birlikte keyifli ve güzel vakit geçirebilirler. Her türlü sosyal aktivite bu dönemde boğalara kendilerini iyi hissetirecektir. Çocuk sahibi olan boğalar ise bu dönemde çocukların okulları ve eğitimleri ile durumlarda yakından alakadar olmak zorunda kalabilirler. 9 eylülde Balık burcunda gerçekleşen dolunay ile arkadaş gruplarından ve sosyal çevrenızden destek alabılırsınız. Yeni arkadaş gruplarının içerisine girebilir, eğer sosyal topluluklar halinde yönettiğiniz bazı projeleriniz var ise onlarda sonuca ulaşabilirsiniz. 13 Eylülden itibaren Yay burcuna geçen Marsın etkisiyle ilgi odağınız krediler, borçlar, alacak verecek ve bankalar gibi konular üzerine yoğunlaşabilir. Bu konular üzerinde insiyatif alabilir, beklemekte olduğunuz toplu para borç vb bir takım konular var ise sonuca bağlanabilir. 23 Eylülde Güneşin terazi burcuna geçmesi ve Hemen ardından terazi burcunda oluşacak yeni ay ile birlikte sağlığınıza dikkat etmeli aynı zamanda rutin çalışma hayatının getirmiş olduğu sorumlulukları da aksatmamalısınız. 28 Eylülden itibaren gündeminizde ilişkiler ve ortaklıklar olabilir.

 

İkizler ve Yükselen İkizler Eylülün ilk haftası aile büyükleri, yerleşim yerleri ve ev dekorasyonları ile alakalı konular gündemlerinde olabilir. Özellikle evde yapılması gereken tadilat tamirat vb. işlerin tamamlanması için uygun dönemde bulunuyorlar. Bu dönemde aile büyükleri ile de güzel vakit geçirebilir, evlerinde ar5amakta oldukları huzuru bulabilirler. 9 Eylülde Balık burcunda gerçekleşecek olan dolunayın etkisiyle kariyer anlamında üzerinde çalıştıkları projelere son verebılır, bazı ikizler iş yerinde sahibi oldukları kontratları sonlandırabilirler. Bu dolunay etkisi ile ikizler aynı zamanda iş anlamında yeni teklifler ile de karşılaşarak mevcut iş yerini değiştirebilirler.  13 Eylülden itibaren Yay burcuna geçecek olan Mars ile beraber gündeminizde ikili ilişkiler söz konusu olabilir. Bu dönemde ortaklıklarınızla alakalı insiyatif alabilir mevcut ilişkiniz ile alakalı çatışmalar yaşanabilir. Bu dönemde mümkün olduğunca partneriniz ile sürtüşmekten kaçının. 23 Eylülde Terazi burcuna geçen güneş ve yeni ay sayesinde  aşk ve eğlence hayatınıza hareketlilik geldiğine şahit olabilirsiniz. Hobileriniz ile alakalı yeni girişimlerde bulunabilir, çalışmalarınızı bir adım öteye daha taşıyabilirsiniz. Bekar olanlar kendilerini heycanlandıracak yeni bir ilişkiye yelken açabilir, cocuk sahibi olanlar ise çocuklarla ilgilenebilirler.

 

Yengeç ve Yükselen Yengeçler Eylülün ilk haftası gündeminize yakın çevreniz, kardeşleriniz ve tamamlanması gereken yazılı çizili angarya işler gelebilir. Aynı zamanda yakın çevrenize kısa seyahatlere çıkabilir, entelektüel olarak kendinizi doyurma şansına erişebilirsiniz. Yapmanız gereken yazılı, görsel çalışmalar için son derece uygun bir zaman diliminde bulunuyorsunuz.

9 eylülde balık burcunda gerçekleşecek dolunayın etkisi ile yurt dışı seyahatler gündeminize gelebilir, aynı zamanda söz konusu devam eden kısa süreli eğitim ve öğretim işi varsa  sonuca ulaşabilir. Yeni projeler ve çalışmalar planlayan yengeçler ise aksiyon alabilir. 13 Eylülde Yay burcuna geçen marsın etkisiyle sağlınızda daha fazla özen göstermeniz gereken bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. İş yeriniz ile alakalı insiyatif almak isteyebilir, bu dönemde teklifler alabilirsiniz. 23 Eylülde  Terazi burcuna geçen güneş ve hemen ardından oluşan yeni ay etkisiyle ev ve aile hayatınızda hareketlilik oluştuğuna şahit olabilirsiniz. Bu dönem aile büyükleri, yerleşim yerleri ve ev dekorasyonları ile alakalı konular gündemlerinde olabilir. Özellikle evde yapılması gereken tadilat tamirat vb. işlerin tamamlayabilirler.

 

Aslan ve Yükselen Aslanlar Eylülün ilk haftası gündeminize bütçeniz, maddi kaynaklarınız, kazancınızı arttırmaya yönelik çalışmalar gelebilir. Gelirinizi arttıracak yeni çalışmalar içerisine girebilir, bu çalışmalardan kazanç sağlayabilirisniz. 9 Eylülde balık burcunda meydana gelecek olan doluna ıle kredi borçlarınız, banka ödemeleriniz ve eğer var ise alamadığınız borçlarınızın elinize geçtiğine şahit olabilirsiniz. 13 Eylülde Yay burcuna geçen Marsın etkisiyle aşk hayatınızda kendinizi sahneye atabilir, kendiniz için yeni olabilecek bir hobiye başlayabilirisiniz. Bu dönemde çocukları olan aslanları da çocuklar ile alakalı konular alakadar edebilir. 23 eylülde terazi burcuna geçen güneş ve hemen ardından gerçekleşen yeni ayın etkisiyle yazılı ve sözlü anlamda yeni projelere başlayabilir, işiniz adına yeni ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Yine yakın çevrelere yapacağınız kısa seyahatler gündeminizde olacaktır. Marsın etkisiyle yeni birileri ile tanışmanız olası gözüküyor.

 

Başak ve Yükselen Başaklar Eylülün 5 inden itibaren 1. Evinize geçen Venüs ile dış görüntünüzde olumlu değişiklikler yapabilir, kendinize her zamankinden daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurmak, sosyal çevrelere katılmak için uygun bir zaman zira gözler üzerinizde olacak. 9 Eylülde Balık burcunda meydana gelen  dolunay etkisiyle mevcut ilişkinizi ve ortaklıklarınızı bir adım daha öteye taşımak isteyebilirsiniz. Bu dönemde ciddi  ve yeni bir ilişki olabileceği gibi, eşinize destek olabilir, ilişkinizi sağlamlaştırmak adına sağlam adımlar atabilirsiniz. 13 Eylülde Marsın Yay burcuna geçmesi ile beraber,eviniz ve yerleşim yeriniz ile alakalı konular gündemizinize gelebilir. Şayet var ise tadilat taşınma vb işler bunları tamamlayabilir, taşınamaz mal ve özel mülkler hakkında beklediğiniz gelişmeleri elde edebilirsiniz. 23 Eylülde terazi burcuna geçen güneş ve hemen ardından gerçekleşen yeni ay ile beraber bütçe planlamasında değişikliklere gidebilir, maddi kaynaklarınızda dadaha dikkatli davranmanız gerektiğine karar verebilirsiniz. Bu dönemde yine beklenmedik iş teklifleri alabilirsiniz ancak bütçe planlamasında dikkatli olmakta fayda var.

 

Terazi ve Yükselen Teraziler Eylülün ilk haftası 12. Evinizde seyahat eden Venüs  sizlerin biraz daha içe kapanık olmasına ve kendinizle vakit geçirmek istemenize neden olabilir. Bu dönemi ruhsal çalışmalar yaparak (Meditasyon, yoga vb) sizler açısından hem daha huzurlu hemde daha sağlıklı olacaktır. Bu dönemde partnerinizle sürtüşmelerden kaçınmanızda fayda var.  9 eylülde balık burcunda meyadana gelen dolunayın etkisi ile yeni iş teklifleri ve projeler le alakadar olabilir, iş yerinizdeki sorumluluklarınızın biraz arttığına şahit olabilirsiniz. Bu dönemde eğer var ise lütfen sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. 13 Eylülden itibaren Yay burcuna geçen marsın etkisiyle kardeşler, yakın çevre ile alakalı bir takım konular gündeminize gelebilir, bu dönem her türlü yazılı çizili aktivite, çalışma yapmak için uygun bir zaman işaret etmektedir. 23 Eylülden itibaren burcunuza geçen güneş ve yeni ay ile birlikte yakın çevreniz ve yine kendiniz ile alakalı bir takım konular gündeminizde olacaktır. Bu zaman diliminde ben merkezci davranmamaya özen göstermelisiniz.

 

Akrep ve Yükselen Akrepler Eylülün ilk haftası sosyal çevreleri ve arkadaşları ile yakından alakadar olabilirler. Eski arkadaşlarıyla görüşüp birlikte güzel vakti geçirebilirler. Sosyal çevreleri bu hafta hareketlenen akrepler , çeşitli sanatsal aktivitelere katılabilir ve bolca eğlenebilir. Hobilerine de arkadaşlarından destek alabilecek olan akrep burçları 9 Eylülde Balık burcunda gerçekleşecek dolunayın etkisiyle çocuk sahibi olanlar çocukları ile daha yakından ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınız hareketlenebilir. 13 Eylülden itibaren yay burcuna giren marsın etkisiyle maddi anlamda mücadeleniniz başlayabilir. Elinize geçen paranın bir kısmını gerekli durumlar için harcayabilirsiniz. Ancak bu sizi maddi anlamda zora sokmayacak. 23 Eylülden itibaren Terazi burcuna geçen güneş ve bu alanda gerçekleşen yeni ay hem sizin hemde yakınlarınızın sağlığı ile alakalı kontrollerinizi aksatmamanız gerektiğini gösteriyor. Aynı zamanda iş yerinizde arkanızdan gelişen bir takım can sıkıcı olaylar oluşabilir. Keyfinizi kaçırmadan dikkatli hareket ederseniz eylül ayı sizin açınızdan güzel bir şekilde geçebilir.

 

Yay ve Yükselen Yaylar Eylülün ilk haftası çalışmaları, kariyer amaçları ve başladıkalrı yeni projelerle yakından ilgilenecekler Bu dönemde yeni bir iş teklifi almaları, iş hayatında verimli çalışmalar yapmaları oldukça olası gözüküyor. 9 Eylülde Balık burcunda meydana gelen dolunayın etkisiyle, ev ve yerleşim yerlerine yönelik son çalışmaları yapabilir, mevcut düzenlerini oluşturabilirler. 13 Eylülden itibaren yay burcuna geçen mars ile beraber pek çok yay burcu kendısı ıle alakalı konularda aksiyon alabilirler. Özellikle kendi kişisel gelişimleri, hobileri daha çok gündemlerinde olabilir. Bu dönemde daha hızlı aksiyon alarak uygun çalışmalar yapabilirler. 23 Eylülden itibaren Terazi burcuna geçen güneş ve hemen ardından gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte yeni sosyal çevrelere girebilir, arkadaşlarınızla çok daha fazla kontak ıcerısınde bulunabılırsınız. Sosyal ortamlarda gerginlikler yaşamamaya özen gösterin.

 

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar Eylülün ilk haftası gündemlerinde kısa seyahatler, yabancılarla alakalı işler ile yapılacak çalışmalar ve eğitim öğretim konularına yönelik aktiviteler yer alabilirsiniz, ithalat ihracat amaçlı yolculuklar yine gündeminizde olabilir. Yapacağınız çalışmalar ve projeler için aile büyüklerinizin desteğini alabilirsiniz. 9 Eylülde balık burcunda meydana gelen dolunayın etkisi ile  yazılı, çizili anlaşmalar ve sözleşmelerde son noktaya gelebilir, önemli çalışmalar için kağıtlara imzalar atabilirisiniz. Sosyal medya ve reklamcılıkla uğraşan arkadaşlarımız bu dönemde mevcut işlerini tamamlayabilirler. 13 Eylülde yay burcuna geçen marsın etkisi ile biraz daha içe kapanabilir ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz.  Bu dönemde sakarlıklara ve kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle güncel sağlık durumunuz için biraz daha özen gösterirseniz daha iyi olabilir. 23 Eylülde terazi burcuna geçen güneş ve hemen ardından gerçekleşecek olan yeni ayın etkisi ile odak noktanız kariyeriniz ve işiniz üzerine kayacak. Bu dönemde kariyeriniz açısından önemli işlere imza atabilir. Kayda değer çalışmalar yapabilirsiniz.

 

Kova ve Yükselen Kovalar Eylülün ilk haftası gündemlerinde banka borçları, krediler, ödemeler ve sigortalar gibi konular gündeminize gelebilir. Özellikle ödemesini yapmadığınız krediniz ve borcunuz varsa durum biraz can sıkıcı olabilir. Sağlık kontrollerini yaptırmayan kovaları küçük operasyonlar bekliyor olabilir. Bununla birlikte 9 eylülde balık burcunda oluşan dolunayın etkisiyle yine ön plana çıkan maddi konular sizin yeni bir proje teklifi yada çalışma alacağınız bir zamana işaret ediyor. Sürpriz gelir artışları kapınızda olabilir, yeni projelere başlayabilirsiniz. 13 Eylülde yay burcuna geçen marsın etkisiyle sosyal çevrelerde ve arkadaş ortamlarında hareketli bir zaman başladığını söyleyebiliriz. Özellikle arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek sürtüşmelere dikkat etmeniz gerekmekte, olayı fazla abartmadan sorunları çözümlemenizi tavsiye edebilirim.  Bununla beraber arkadaşlarınız size gerçekleştirmek istediğiniz projeler hakkında da destek olacaklardır. 23 Eylülden itibaren Terazi burcuna geçen güneş ve gerçekleşen yeni ay ile odak noktanız kısa süreli seyahatler, eğitim ve öğretim alanı üzerine olabilir. Bu etki ile birlikte eğitim açısından yeni çalışmalar yapabilir, beklenmedik kısa süreli yolculuklar gündeminizde olabilir.

 

Balık ve Yükselen Balıklar Eylülün ilk haftası ilişkiniz ve eşiniz ile alakalı konularınız gündemde olacaktır. Birlikte güzel vakit geçirebilir, ilişkinizi bir adım öteye alarak güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Eğer ortaklı iş yapıyorsanız çalışmalarınız titizlikle sürdürebilirsiniz. 9 Eylülde balık burcunda meydana yelen dolunayın etkisiyle kendiniz ile alakalı bir takım konuları tekrar irdelemeye başlayabilirisiniz. Özellikle hayata olan bakış açınız beklentileriniz ve motivasyonlarınız üzerinden hedeflerinizi tekrar sorgulayabilir, hayatnızda bazı yenilkler yapmak isteyebilirsiniz. 13 Eylülden itibaren kariyer evinize geçen mars sizin iş yeri ve çalışma koşulları ile alakalı insiyatif alarak yeni alanlara ve projelere yöneleceğinizi gösteriyor. Bu dönemde çalıştığınız sektörü bile değiştirebilirisiniz. 23 Eylülden itibaren Terazi burcuna geçen günei ve hemen ardından gerçekleşecek olan yeni ay ile odak noktanız bankalari borçlar ve krediler uzerıne olabilir. Beklediğiniz bir yerden toplu para alabilir, yapacağınız kredi başvuruları bu dönemde olumlu sonuçlanabilir.

 

Kategori: Astroloji, Aylık Yorumlar