Başak Burcunda Güneş Tutulması Burçlara Etkisi

Eylül 13, 2015 | By Devamı

Koç ve Yükselen Koç: Başak burcunda gerçekleşen güneş tutulması hayatınızda özellikle çalışma alanınız ve sağlığınız üzerinde etkili olacaktır. İş anlamında yeni fırsatlarla karşılaşabilir, çalıştığınız ofiste ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Ayrıca tutulmanın etkisini sağlığınızla alakalı alanlarda da hissetmeniz olası gözüküyor.Kendiniz için  tekrar check up a girebilir, sağlığınız için  diyet, spor gibi konular üzerine odaklanabilirsiniz. Terazi burcundaki Merkür ikili ilişkilerde biraz daha dikkatli olunması gerektiğini işaret ediyor.sun6

Boğa ve Yükselen Boğa: Başak burcunda gerçekleşen güneş tutulması hayatınızda özellikle aşk, flört ve romantizm ile ilgili konuların ön planda olacağını işaret ediyor. Yeni birileri ile tanışabilir, romantik günlere yelken açabilirsiniz.  Uzun süredir çocuk sahibi olmayı bekleyen boğa burçları için söz konusu tutulma önemli etkiler taşıyor. Var ise şayet çocuklarınız ile alakalı önemli konular gündeminizde olacaktır. Yalnız bu arada iş yerinizdeki yoğunluk artabilir, dikkatinizin bir kısmını çalışma hayatına kaydırmanız gerekbilir. Bu nedenle iş ve aşk hayatı arasındaki dengeyi kurmanızda fayda var. Sağlığınıza özen  gösterin.

İkizler ve Yükselen İkizler: Başak burcunda gerçekleşen güneş tutulması Ev, aile yaşamı ve kariyer gibi önemli noktalara temas ediyor. Bu nedenle ikamet, taşınma yeni ev alım satımı dekorasyon gibi konular gündeminize gelebilir. Evinizi düzenlemek için çaba sarf edebilirsiniz.  Bu arada aile büyükleri ile de ilgilenmeniz gerekebilir. Onları ihmal etmeyin ve mümkün olduğunca yanlış anlaşılmalardan kaçının. Aşk hayatınız harektlenmeye başlıyor. Bu alanda yeni birileri ile tanışabilirsiniz, ancak bu kişiler aklınıza yatmayabilir. Çocuk sahibi olanlar için onların eğitim ve öğretim ile alakalı konuları gündemlerinde olacaktır.

Yengeç ve yükselen yengeçler: Başak burcunda gerçekleşen güneş tutulması kısa süreli seyahatler ve yolculuklar konusunda fırsatlar sağlayabilir. Özellikle son yıllarda araba almayı düşünen yengeç burçları için güneş tutulması istedikleri fırsatı sunabilir. Bu dönemde yine eğitim ve yazılı-çizili anlaşmalar var ise önemli adımlar atabilirler. Şayet devam eden yüksek eğitim ve öğretim programı var ise tamamlayabilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevreniz adına güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aile bireyleri ile olan münasebetlerinizde biraz daha hassas davranmanız yerinde olacaktır. Aileniz sizden ilgi bekleyebilir.

Aslan ve Yükselen Aslanlar: Başak burcunda gerçekleşen güneş tutulması sizin özellikle para ile alakalı hanenizde gerçekleşecek. Bu nedenle yatırımlarınızla alakalı yeni adımlar atabilirsiniz. Para kazanmak adına daha karlı işler içerisinde arayış içinde olacaksınız ve bu sebeple yeni anlaşmalar, sözleşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Ancak Merkür sert açılı olacağından yapacağınız anlaşmalara dikkat etmenizde fayda var. Bu sene genel olarak gelirlerinde artış olacak aslan burçları yatırım yapma konusunda özellikle önümüzdeki 3 ay kadar dikkat ederse daha doğru olacaktır.

Başak ve Yükselen Başak burçları: Burcunuzda gerçekleşen güneş tutulması özellikle hayata olan bakış açınız ve ilişkilerinizde kendini hissettirecektir. Mevcut ilişkinizi ve ortaklığınızı tekrar gözden geçirebilir ve bir adım daha öne atabilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa şayet önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu tutulma aynı zamanda sizin ortaklıklar haneniz ile de alakadar oluyor. Bu nedenle yeni bir ortaklık girişiminde bulunmak isteyebilirsiniz.  Bunun için biraz daha beklemenizde yarar var. Para ile alakalı konularda bu dönemde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kendinizi sıkmayın. Bedensel sağlığınıza özen gösterin

Terazi ve yükselen terazi: Başak burcunda gerçekleşen güneş tutulması sizin açınızdan kendini belirgin bir alanda göstermeyebilir. 12. Evinizde gerçekleşecek olan tutulma özellikle bilinçaltınız ile alakalı alanı etkileyeceğinden haberci rüyaları sıkça görmeye başlayabilirsiniz. Bu durum aynı zamanda sizin açınızdan hakkınızda konuşulan gizli saklı kalmış konuları da gün yüzüne çıkaracaktır. Kişisel ilişkilerinizde baskıcı olmaktan kaçının. Sağlığınız konusunda kendinizi çok zorlayacak eforlar sarf etmetyin.

Akrep ve Yükselen Akrep: Başak burcunda gerçekleşen güneş tutulması sizin için sosyal hayatınızı etkileyecek biçimde gerçekleşiyor. Bu dönemde yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Özellikle sosyal anlamda destek göreceğiniz kişilerle iş birliği içerisinde olmanız olası gözüküyor. Ancak bu arada sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Özellikle geçmişten  gelen bir takım rahatsızlıklarınız size sorun çıkartabilir. Gördüğünüz rüyalar haberci cinsten olabilir. Aşk hayatınıza yeni girdiğiniz sosyal çevreden birileri gelebilir veya mevcut olan ilişkninizi sağlamlaştırmak için adımlar atabilirisniz.

Yay ve yükselen yay: Başak burcunda gerçekleşen güneş tutulması kariyeriniz ve hedefleriniz ile alakalı bir alanda gerçekleşiyor. Bu alanda uzun süredir beklemekte olduğunuz fırsatlar önünüze çıkabilir. Beklediğiniz terfi ve teklifler yakınınızda ancak sizden daha üst konumdaki kişiler ile sürtüşmemeye özen göstermenizde fayda var. İş konusunda sosyal çevrenizden de destek göreceğiniz bu dönemde yeni projeleriniz ve başlangıçlarınız için biraz daha temkinli adımlar atmanızda fayda var.

Oğlak ve yükselen Oğlak :Başak burcunda gerçekleşen güneş tutulması ticari anlaşmalarınız, seyahatleriniz ve eğitiminiz ile alakalı konuları etkiliyor. Bu nedenle yüksek eğitim ve öğretim ile alakadar olacak olan oğlak burçları açısından yeni kapılar açılması mümkün gözüküyor. Kariyeriniz ile alakalı olarak merkürün desteğini aldığınızdan çalışmalarınız güzel meyveler verebilir. Ancak ısrarcı tutumlardan kaçınmamızda bu noktada fayda var. Yurtdışı kontaklı işleriniz bu dönemde her zamankinden hızlı ilerleyecektir.

Kova ve yükselen kova: Başak burcunda gerçekleşen güneş tutulması özellikle eşinizin veya ortağınızın maddi kaynakları ile alakalı alanda kendisini gösterecektir. Alamadığınız veya beklemekte olduğunuz toplu parayı alabilir. Kredi miras gibi konularda önemli destekler görebilirsiniz.  Bankadan toplu para almanız olası. Aynı zamanda harcamalarda burada işin içine girekecektir. Ancak risk alacak girişimlerde bulunmamanızda fayda var. Sağlık konusunda hassas olan kovalar için küçük çaplı operasyonlar veya ameliyatlar söz konusu olabilir.

Balık ve Yükselen balık: Başak burcunda gerçekleşen güneş tutulması sizin için ilişkilerle alakalı alanınızı etkiliyor olacak. Bekar olan balık burçları evlilik için önemli adımlar atabilir, hayatlarına yeni birileri girebilir. Bu dönemde aynı zamanda mevcut ilişkinizi gözden geçirmek içinde olumlu etkiler mevcut. Eşinizin parası ve maddi kaynakları ile alakalı konularda da kendisinin risk alacak işler yapmaması konusunda uyarmanız yerınde olacaktır. Sosyal ve çalışma hayatında her zamankinden daha çok öne çıkabilirsiniz. Ancak yanlış anlaşılmalardan kaçınmanızda yarar var.

Kategori: Astroloji, Aylık Yorumlar