5 Eylül haftası: Partnerinizle Boks Ringine Çıkmayın..

Eylül 5, 2016 | By Devamı

Herkese merhaba,

Yorucu bir haftayı geride bıraktık. Bu hafta az çok bütün burçlar nefes almak istiyor biliyorum. Bu hafta içi nispeten geçtiğimiz günlere göre daha keyifli ve daha aksiyon alınabilesi geçecek. Ancak yine hafta sonu geldiğinde zorlayıcı açılar devrede olacak.

Hafta içi güneşli hafta sonu yağmurlu hava durumu gibi oldu biliyorum ama şemsiyenizi yanınıza almanızda bence sakınca yok. Cuma günü jupıter  Terazi burcuna geçecek ve ekim 2017 ye kadar burada kalacak. Uzun süreli bu transitin hayatımıza neler getireceğini ilerleyen haftalarda inceleyeceğiz. Ama biz öncelikle bu haftaya bir göz atalım.

Hafta sonunun riskli olduğundan bahsettim özellikle kadın erkek ilişkileri açısından eski defterlerin açıldığı, suratların ekşidiği partnerinizin kıskançlıktan yan taraftaki masayı kapattığı bir hafta sonu olacak diyebiliriz.

-Ortada eski defter yazı falan bırakmayın, Şayet varsa eski defterleri hiç açmayınAdsız

-Sürtüşmeyin, sürtüşürseniz soluğu mahkemede almaya kalkmayın

-Partnerinize öfkelenip Allah ne verdiyse girişmeyin, adı üzerinde sevgili bu boks ringindeki rakibiniz değil.

-Önemli görüşmelerinizi perşembeye kadar halletmeye bakın

Astrologunuzun dedığını yapın yaptığını yapmayın.. Şaka şaka.. Şu güzel bir parça bunu dinleyebilirsiniz hafta başındayız nasıl olsa..

https://www.youtube.com/watch?v=TR3Vdo5etCQ

Şimdi haftaya bir göz atalım.

Pazartesi akşam saatlerinde ay akrep burcunda ilerliyor olacak. Bu nedenle daha sezgisel ve içe kapanık olabiliriz. Dolabınızdaki siyah kıyafetleri çıkarıp giyebılırsınız. Salı sabahta ay akrep burcuna olacak ve sezgisel olarak yine algılarımızın açık olacağını rahatlıkla söyleyebılırım. Hatta meditasyon ve dua çalışmaları yapmak ıcınde sabah saatleri keyıflı olacaktır. Öğleden itibaren önemli görüşmeler için uygun, gezegenler uzun süreli çalışmalar için destek veriyor. Benzer etkiler Çarşamba günüde devrede. Kısacası Salı Çarşamba önemli görüşmeler açısından uygun olacak.

Perşembe gününe geldiğimizde ay yay burcunda olacak, bugun ulke acısından askerı konular memurlar vb olaylar gundeme gelebılır. Bugün kendımızı bıraz depresıf hıssedebılırız. Cuma günüde benzer etkiler mevcut yalnız çok daha dikkatli olmamız gerekiyor. Yangınlar, kazalar, beklenmedik olaylar hem bireyselde hemde globalde gerçekleşebilir. Önemli adımlar atmak için uygun bir günde değiliz. Hatta mümkünse buradaki durumlara Perşembe akşamından itibaren dikkat edelim. Yaklaşan açıları her zaman daha riskli bulurum.

Cumartesi öğlen 16:00 ya kadar ay boşlukta bu nedenle sabahtan yenı girişimlerde bulunmayın. Bugun harcamalarda veya duygusal olarak abartılı tavırlardan kaçınmamızda yarar var. Pazar günü ise bahsettiğim üzere ilişkilerde zorlayıcı durumlar oluşacak. Sevdiklerinizle sürtüşmelere girmeyin.

 

Hepimize güzel bir hafta olsun.

Astrolog  Zeynep Hansoy

Kategori: Astroloji