31 Ekim Haftası Enerjileri; Fırsatları İyi Değerlendirelim!

Ekim 31, 2016 | By Devamı

Herkese merhaba!

Akrep burcundaki yeni ay’ın enerjisi haftaya dinamik ve cesur başlangıçlar yapmamız için bizlere fırsatlar sunuyor! Özellikle uzun süredir başlamak için ertelediğiniz konular varsa artık harekete geçebiliriz.  Yeni bir ilişki, yeni bir iş belki uzun süredir sürümcemede kalan ve bir türlü el atmadığımız oluşumlar için artık kolları sıvama zamanı!kocas

Pazartesi günü ay Akrep burcunda olacak ve yeniay’ın etkisinden yavaş yavaş uzaklaşmaya devam edecek. Sabahtan uzun süreli yapmak istediğimiz projeler ve girişimler için uygun bir zaman dilimi. Çalışmalarımızda ve karşı tarafla kurduğumuz diyaloglardan yana şanslıyız. Akşam üstünü şifalanmak için dua meditasyon ve zikir çalışmaları ile değerlendirebiliriz. Salı günüde ay akrep burcunda olacak ama 18:00 e kadar neredeyse boşlukta. Bu nedenle salı günü akşam saatlerine kadar sadece yarın kalan işlerimizi tamamlasak iyi olur. 18:00 den sonra yeni girişilen işlerdede yanılma riskimiz hayli fazla gözüküyor. Bu nedenle salı gününü pas geçmemiz yerinde olabilir.

Çarşamba günü ay yay burcunda ve daha güzel açılara sahip olacak bu nedenle önemli ve güzel görüşmeler yapabiliriz. Otorite konumundaki kişilerden destek gelebilir. Ayın saturn ile kavuştuğu akşam saatlerinde biraz depresif olabiliriz fakat bu durum geçici olacaktır. Perşembe günü yaratıcılık gerektiren işler varsa aklımıza harika fikirler gelebilir. İlişkilerimiz açısından da destekleyici etkiler mevcut. Ay 13:30 dan sonra boşlukta olacağından yeni işlere girişmemekte fayda var.

Cuma günü kadın figürleri ile olan ilişkilerimizde biraz dikkatli olmamızda fayda var. Ay oğlak burcunda olacak ve bizlerin özellikle ilişkilerimizde şifalanma konusunda zorluk çektiğimiz noktalara dikkatimizin yoğunlaşmasına neden olabilir. Cumartesi günü daha olumlu etkilere sahip, duygusal gerilimimizi karşımızdaki kimselere yansıtmadığımız sürece çok daha keyifli olabilir, ilişkiler adına bizleri mutlu edecek süprizler yaşayabiliriz. Jupiterden alacağımız destek girişimlerimizin olumlu olmasını destekliyor. Birşeyler yapmak istiyorsanız harekete geçebilirsiniz. Pazar günü içinde benzer etkiler mevcut yanlız lütfen sabah saatlerinde gergin olmayalım. Aile ile yapacağımız organizasyonlar bir anda tartışma alanına dönmesin.

Hepimizin bolluk ve bereket içerisinde geçirdiği bir hafta olması dileğiyle!

Astrolog Zeynep HANSOY

Haftanın ilk parçasınıda şöyle koyalım! Evet artık hazırız!

 

Kategori: Astroloji