25 Temmuz Haftasına Kısaca Değerlendirelim

Temmuz 24, 2016 | By Devamı

Herkese merhaba,

İletişim trafiğinin artacağı, önemli fikirlerin alışverişinin yapılacağı hareketli bir haftaya giriş yapıyoruz.  Peki bu durumda hangi etkilere dikkat etmemiz gerekiyor bu noktalara gün bazında kısaca değinmek istiyorum.

Okumadan once yanınıza kahvenızı de alabilirsiniz
şayet akşam saatlerinde bakıyorsanız benim yazıma şu parçayı da dinleyebilirsiniz.

Yalnız ‘’Romantizm istemeyiz’’ diye haykıran ikizler, başak ,yay ve oğlak burçları onları da kenara alalım; zira aksiyona girmek için bu hafta bol bol vakitleri olacak.

Rejim yapan arkadaşlar bu hafta boğazlarını sıkı tutsunlar. Salı carsamba Perşembe dikkat etmemiz gereken günler.hafta

Pazartesi günü ay koç burcunda olacak, dolayısı ile harekete geçmek ve motie olmak adına güzel bir zaman dilimi geçiriyor olacağız. Sabahtan uzun vadeli sorumluluk gerektiren işlerimizi halletmemizde yarar var. Öğleden sonra takıntılı davranışlardan ve güç çekişmelerinden uzak kalalım. İlişkiler alanında duygusal zorlamalardan kaçınalım.

Salı günü yaratıcılığımızı verimli kullanabileceğimiz enerjıler mevcut ancak 09:20 den sonra ay boşlukta bu nedenle yarım kalan işlerimizi tamamlamak daha doğru olacaktır. Akşam 19:00 a kadar bu etki sürecek, bu arada ay boğa burcunda ilerlemeye başlayacak, her strese girdiğimizde buzdolabına yönelmek ve kapağını açıp uzun uzun bakma ihtiyacı duymamız olası gözüküyor. Ayın boğa burcunda olduğumuz zamanlarda yeme merakımız artabılır, özellikle duygusal ihtiyaclarımızla egomuzun çelişeceği bir günün akşamında soluğu en yakın pastanede almamız an meselesi gibi gözüküyor.

Çarşamba günü akşam saatlerine kadar keyifli bir gün, affetmek dua- meditasyon çalışmaları yapılabilir. Ay halen boğa burcunda olduğundan kalorili yiyeceklere karşıda merakımız artmış olacaktır. Akşam saatlerinde ilişkilerimizde aşırı gururlu tavırlardan ve sürtüşmelerden kaçınmamızda yarar var.

Perşembe günüde ne kadar onemlı ısımız varsa sabahtan halletmenızı tavsıye ederım.  Öğleden sonra ifadelerimizde gergin yaklaşımlar, öfke patlamaları gözlemlenebilir. Kullandığımız cümleleri dikkatli seçmemizde yarar var.  18:20 & 21:20 ye kadar ay boşlukta olacağından yine tamamlanması gereken konularla alakadar olabilirsiniz.

Cuma günü ay ikizler burcunda olacağından iletişim trafiğimiz artıyor. Fikir alışverişi yapabiliriz. Ancak öğleden sonra epey stresli bir görünüm olacak. Bu nedenle kendimizi depresif hissedebiliriz. Sürtüşmelerden uzak kalmamız bugun epey onem tasıyor. Aynı zamanda marsın ıcerısınde bulunduğu açıları referans alacak olursak özen göstermemiz gereken bir gün. Agresyon doruk yapabilir.

 

Hafta sonu cumartesi- Pazar günü sevdıklerımızle güzel zamanlar geçirmek açısından uygun bir zaman dilimindeyiz.  Merkürün başak burcuna girmesi ile attığımız adımlarda daha detaycı ve analitik düşünebiliriz.

Burçlar açısından bakınca #koç #kova #aslan burçları özellikle duygusal ilişkierinde aksiyon alabilir, yeni fikirlerle sevdiklerinin desteklerini görebilirler.

#Boğa #Akrep #Balık burcları daha çok iş aile ev ve kariyer alanında önemli girişimler yapmak isteyebilir.

#İkizler #Yay özellikle kısa süreli seyahatler anlaşmalar ve iletişim alanında bu hafta onemli aksıyonlar alabilirler.

#Yengeç #Oğlak maddi konuları değerlendirmede yaratıcı fikirler bulabilir ve yenı kaynaklar deneyebılırler

#Terazi ve Başak burçları biraz daha içe kapanık hissedebilirler, terazi burçları özellikle h başında ilişkilerle alakalı konularda dikkatli olmalılar.

TC açısından baktığımız zaman 28 ağustos 4 ağustos arası mars zararlı derecede ilerliyor olacak.  Bu durumda halk olarak hem dıkkatlı olmak gerektığını hemde duygusal olaylarla karşılaşma ıhtımalımızın olduğunu ön görebılırım.

Hepimizin güzel bir hafta geçirmesi dileğiyle

 

Astrolog  Zeynep HANSOY

Kategori: Astroloji