22 Ağustos Haftası Satürn ile Mars Yakın Kontakta

Ağustos 22, 2016 | By Devamı

Herkese merhaba,

Oldukça önemli ve dikkatli olmamız gereken bir haftaya giriş yapıyoruz arkadaşlar. Bu nedenle hayatımızda kavga-agresyon-sert çıkışlar yaratabilecek durumları oldukça az’a indirgememizde yarar var. ‘Öfkeyle kalkan zararla oturur’ tam da bu hafta için kullanacağımız cümle kalıbı olacak. yrt

Neden bu hafta üzerinde özellikle duruyoruz peki? Çok kısaca iki kötücül gezegenimiz çok yakın temasta olacak üzerine birde ‘antares’ sabit yıldızının etkisini koyduğumuzda tam anlamıyla ‘agresyon ve bastırılmış öfke yüzünden öngörülemez zararların oluşması’ durumu yaşanabilir.

Tabi bu durum hepimizin hayatlarında başka alanlarda etkisini gösterecektir. Yazımın ilerleyen bölümlerinde kısaca değineceğim.

-Evde oluşan hasarlar için sinirinizi tesisatçıları kovalayarak çıkarmayın. Israrla zilinize basan kişilere kapıyı açmayın, açarsanız zombi taklıdı yapın, böylelikle kimse zarar görmez.

-İş arkadaşlarınıza arazide gördüğünüz çıngıraklı yılan hassasiyetinde yaklaşın, mümkünse yokmuş gibi davranın yada ters yöne doğru süratle koşun

-Eşiniz ile tartışırken aniden baygınlık atakları geçirin, bu durumda eşiniz tartışmayı yarım bırakacak ve sizi kucaklayıp kolonya gazoz limon üçlüsünü tatbik edecektir.

Şaka şaka, aslında kısaca toparlarsak ne yapın edin çatışmalardan uzak durun.

Hea birde Agresif müzikler dinlemeyin.                Lütfen. Mesela şöyle;

https://www.youtube.com/watch?v=dzUetoWEU4I

(Astrologunuz bu yazıyı yazarken olabildiğince gürültülü müzik dinlemektedir. Sadece metal seviyoruz diyen arkadaşlar link’i açsın )

Bu arada güneşin başak burcuna geçmesi ile birlikte yavaştan sonbahar içinde hazırlık yapmaya başlayabiliriz. Artık hasat zamanı geliyor.  Hafta bitene kadar merkur venus jupıter yakın kontakta olacak. İlişkiler için olmasa da analitik ve titiz detaylı çalışmalarımız için uygun bir haftada olacağız.

Türkiye açısından ise  geçtiğimiz haftadan itibaren etkilerini hissetmeye başladığımız saturn mars ve antares üçlüsü özellikle askeri alan, operasyon, saldırı gibi konular oluşabilecekken, genel olarak yangınlar, kazalar, yurtdışı sınır komşuları gibi konulara dikkat edilmesi gerekiyor. Beklenmedik kazalar ve hasarlar oluşabilir. 22 Ağustos tan 27 sıne kadar cok dıkkatlı olunmalı.

 

 

Burçlar için kısaca hassasiyet göstermek gereken konulara gelecek olursak;

Koç: Yurtdışı anlaşmalar, yazışmalar, mahkeme süreçleri ve ticari durumlar problematik olabilir.

Boğa: Maddi konularda beklenmedik hasarlar ve gündeme gelebilir. Paranızı riskli değerlendirmeyin

İkizler: İkili ilişkilerde beklenmedik düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Dikkatli davranın kavgalardan uzak durun

Yengeç: İş yerinizde beklenmedik hasar yaratacak durumlar oluşabilir. Projelerinize ve ofis arkadaşlarınıza oldukça dikkatli davranın. Sağlığınıza çok dikkat edin.

Aslan:Aşk hayatınızda beklenmedik durumlar oluşabilir. Karışıklık, kavga, zarar göreceğiniz durumlardan uzak kalın. Stres oluşturacak durumlara kendınızı sokmayın. Çocuklarınız ile tartışmalardan uzak durun.

Başak: Ev içerisinde beklenmedik ani tadilat durumları oluşabilir. Çıkacak ani hasarlara dikkat edin. Otorite figürleri ile tartışmayın.

Terazi: Yakın çevreniz ve akrabalarınız ile oluşacak yanlış anlaşılmalardan sakının. Elektronik cihazlarınız,  sorun çıkarabilir. Arabanızı dikkatli kullanın ve bakımını yaptırın. Kazalardan sakının

Akrep: Maddi konularda beklenmedik hasarlar oluşabilir. Ani ve büyük miktarlarda harcamalar yapmaktan uzak kalın.

Yay: İlişkilerinizde yüksek gerilimden ve tartışmalardan uzak durun. Sağlığınıza özen gösterin

Oğlak: Psikolojik olarak kendinizi darlanmış hissedebilirsiniz. Durumu çevrenize yansıtmamaya özen gösterin , çevrenizden düşmanlık görme ihtimalıniz mevcut. Tedbirli davranın.

Kova: Sosyal çevrenizde ve arkadaşlarınızla sürtüşmelerden uzak durun.

Balık: Kariyerinzizle alakalı olarak insiyatif almanız gereken durumlar oluşabilir, ancak patron ve yönetici konumundaki kişilerle çatışmaya girmeyin.

Astrolog Zeynep HANSOY

Kategori: Astroloji