17 Ekim Haftası Enerjileri ”Burası Karışacak, Vaziyet Alın!”

Ekim 17, 2016 | By Devamı

Herkese Merhaba,

Temposu yüksek, enerjileri yoğun bir haftaya giriş yapıyoruz! Şemsiyenizi ve kabanınızı yanınıza almanızda yarar var 🙂 Pazar günü Koç burcunda gerçekleşen dolunay’ın üzerine  mars pluto kavuşumu eşlik ediyor olacak. Bu tarz bir enerji hem her türlü durum üzerinde zorlayıcı enerjiler ortaya çıkarabilir. Fiziksel anlamda hasarlara (yangın, patlama,depremler yapının değişmesi) karşı tedbirli olmamız gerektiği gibi aynı zamanda duygusal anlamda da ani değişimlere karşı tedbirli davranmak gerekiyor.capr

Güzel haber  venüs Salı gününden itibaren yay burcunda seyahat edecek. Bu nedenle  ilişkilerimizde daha pozitif bazen de daha abartılı tavırlar takınabiliriz.

TC açısından 2 haftadır yazdığım üzere sınır dışı operasyonlar ile alakalı aksiyonlar alınacağını söylemek doğru olur. Komşularla dostluk ilişkisinden ziyade düşmanlık ilişkisi gelişebilir. Yatırımlar açısından özellikle 20 ekimden sonra devam eden hafta dikkat etmekte yarar var. 2016 biterken tekrar tekrar nakit para bulundurmanın öneminin altını çizmek istiyorum.

Kısaca toparlayacak olursak;

Stresten uzak kalacağımız, kendimize vakit ayıracağımız, mümkün olduğunca kişisel sürtüşmelerden sakınacağımız bir hafta olmasına özen gösterelim.

Bu arada ne anlatmak istediğimi anlamak için şu güzelim filmden esinlenebilirsiniz.

 

Pazartesi ay boğa burcunda olacak yemeyi ve içmeyi  fazla kaçırmamak kaydıyla yapmamız önemli işleri bugün halledebiliriz.  Bizleri harekete geçirecek, dayanıklı olmamızı sağlayacak enerjiler gün boyu devrede. Salı günü geldiğinde venüs yay burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir ay Hayata ve ilişkilere karşı nispeten pozitif olacağımız bir zaman dilimi, yalnız abartılardan uzak kalmamız gerektiğini de hatırlayalım. Salı günü özellikle sosyal ilişkilerde ve kadın figürleri ile zorlanmaya işaret eden bir gün. 17:30 a kadar ay boşlukta kalacak, bu nedenle Salı günü akşama kadar geçmişe yönelik işlerimizi toplayalım. Ayrıca bizleri yanıltabilecek enerjiler devrede olacak bu nedenle salıdan itibaren önemli girişimlerde çok bulunmamayı öneririm.

Çarşamba günü dikkatli olmamız gereken gündeyiz.  Salı günü için bahsettiğim enerjiler geçerliliğini koruyor. Kavga, gürültü, her türlü yanılma ve stresli durumdan uzak kalmakta yarar var. Perşembe günü nispeten daha yumuşak enerjiler mevcut. Yaratıcılık ve farklı fikirler bulmak adına güzel bir gün ancak bu günde özellikle migren atakları ve gökyüzü (fırtına, yıldırım, yağış, hortum) olayları tetiklenebilir.  14:20 & 18:30 arasında ay boşlukta olacağından önemli işlerimizi bu zamana denk getirmeyelim.

Cuma ve cumartesi günü gergin enerji akışının maksimum seviyeye ulaşacağı bir zaman dilimi. Lütfen dikkatli olalım her türlü kişisel sürtüşmeden, ilişkilerde zorlayıcı olmaktan lütfen kaçınalım. Cumartesi gecesinden itibaren etkiler yumuşayacak bu zamana kadar vaziyet almakta fayda var. Ortalık karışık olabilir. Gece yarısından itibaren etkiler yumuşuyor. Romantik girişimlerde bulunabilirsiniz. Pazar günüde zira etkiler yumuşak olacak.  Hem ilişkiler hem de yaratcılığımızı kullanmak için uygun zaman diliminde olacağız.

Hepimize güzel bir hafta olsun!

Astrolog Zeynep HANSOY

Kategori: Astroloji