10 Ekim Haftası Enerjileri ve Koç Dolunayı

Ekim 9, 2016 | By Devamı

Herkese Merhaba!

Koç burcunda taşları yerinden oynatacak bir dolunay deneyimleyeceğiz bu hafta, dolayısı ile hafta sonundan itibaren pek çok önemli durumla karşılaşacağımızı söylemek yerinde olacaktır. En çok öncü burçlar olan koç, yengeç, terazi ve oğlak burçları etki alacak. Yeni ilişkiler, iş fırsatları, finansal değişimler hepsi bir anda gündeme gelebilir.

Kısacası Pazar günü gerçekleşecek   dolunay doğası gereği ani bir takım reformları işaret ediyor.. Bu nedenle adımlarımızı en çok ihtiyaç duyduğumuz alanda  atmamız doğru olacaktır.kocas

Yani seviyorsanız gidip bi konuşun bence 🙂

-Duygusal ihtiyaçlarınızı karşılayacak adımlar atmaktan çekinmeyin.

-Harekete geçmek için daha fazla beklemeyin, sigarayı mı bırakacaksınız? Yoksa spora mı başlayacaksınız? İşte tam sırası..

-Sevdiğinize bir türlü açılamıyorsunuz. Kendisine sevginizi göstermekten çekinmeyin.

-Unutmayın bu dolunay pinekleme zamanı değil harekete geçme zamanı..

Haftanın genelinde güzel enerjiler hakim ancak dolunay yaklaştıkça oluşan gerilimi doğru yönetmemiz şart!

Dolunay Dünya genelinde özellikle depremler ve jeolojik olayların artmasına neden olabilir.

Borsa ve finansal değişimlerden de söz edebiliriz. Türkiye açısından ise yaklaşan günler özellikle dış politika açısından risk teşkil etmekte. Dış komşularımızla ilgili politikanın son derece doğru ve hassas uygulanması gerektiğinin altını çiziyorum.

Yurt dışında operasyonlar bu donemde de gündemimizde olmaya devam edecektir. Dolunayın enerjisini özellikle yabancı komşularımızla diplomatik bir takım münasebetlerimizde önemli değişimler ve reformla yapmak için kullanmamız yerinde olacaktır. Aksi halde bu durum daha dramatik etkilere sahip olabilir.

Söz konusu yerleşim aynı zamanda sanat ve eğlence dünyasında meydana gelecek önemli ve akıllara kazınacak bir olayı da işaret ediyor.  Haber manşetlerine önemli konu olacaktır.

Aynı şekilde futbol dünyası ile alakalı skandal bır takım durumlar oluşabilir.

Haftanın etkilerine kısaca göz atmak gerekirse;

Pazartesi günü saat 9:30 dan itibaren ay kova burcunda ilerliyor olacak ve iletişim adına önemli girişimler yapmak için güzel bir zamanda olacağız. Bu nedenle işlerimizi yoluna koymak için güzel bir gün. Salı günüde benzer etkiler mevcut, sabahtan uzun vadeli çalışmalar yapmak için uygun zaman dilimindeyiz.  Aynı şekilde verimli bir biçimde değerlendirmemizde yarar var.

Çarşamba günü balık burcuna geçen ay öğlen 16:00 a kadar boşlukta olacağından yenı işlerden zıyade eskılerı tamamlayalım. Dua meditasyon ve affetme çalışmaları yapmak için uygun gündeyiz. Yaratıcılığımızı kullanabılırız.  Perşembe günü ise zorlayıcı açılar devreye giriyor. Geçmişten günümüze gelen eski bir takım zorunluluklarımız üzerimizde yoğun baskı ve stres yaratabılır. Bu nedenle kriz yaratacak durumlardan uzak kalalım.

Cuma günü balık burcunda ilerleyen ayın Venüs ile  olan kontağı ilişkilerimizde daha rahat hareket edebileceğimizi işaret ediyor. Ancak akşam üstü abartılı duygulardan kacınmamızda yarar var.  16:00 dan itibaren ay koç burcuna geçmiş olacak ve  sert kontaklara doğru ilerlemesini sürdürecek. Cumartesinin ilk saatlerinde bu enerjileri rahatlıkla hissedebiliriz. Ufak tefek kazalara karşı dikkatli olalım.  Özellikle gün boyunca sert konuşmalardan, duygusal tepkilerden ve sözlü çıkabilecek herhangi bir tartışmadan uzak kalalım. Pazar sabahı ise koç burcunda dolunay gerçekleşecek.  Detaylarını hafta içi paylaşacağım.

Hepimize güzel bir hafta olsun.

Güne güzel bir parça ile başlayın 🙂

Kategori: Astroloji